IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нинова: Борисов организира кръгла маса за борба с корупцията, това виц ли е?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Муртри вън
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Усмихната,и как не ,колко ли милиони направи от оръжията за укрите през Полша.Милиарди за държавата и милиони незнайно колко от комисионни за нея.Червена мафия.С БСП напред.Слава на другарката Нинова и БСП.
отговор Сигнализирай
72
От Вселената
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Османлиите обаче (както и сега днешните КомунМюслюКатърите) са имали проблеми с един древен клон на християнството - "истинско", "ранно", "чисто" християнство, което на гръцки се нарича "катари", и е превод от българското "чисти".
отговор Сигнализирай
71
Социална политика
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 12
Социална политика благодарение на БСП: Увеличи се майчинството, увеличиха се детските надбавки за отглеждане на дете през втората година, най-накрая мечтата ни за безплатни детски градини и ясли е факт. Правителството отпусна допълнително финансиране за училищни автобуси в отдалечените и малките населени места, за да може всяко дете да има достъп до образование, увеличиха се стипендиите за надарени деца.
отговор Сигнализирай
70
Стига глупости
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До Анонимен "Нинова вя руското знаме на Бузлуджа"? Хайде без такива елементарни фейкове тук.
отговор Сигнализирай
69
Партизан
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Баба Ягооооооо, срещу него да тичаш, пак не можеш да го стигнеш
отговор Сигнализирай
68
От Вселената
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
В османската империя грижата за ортодоксалните християни се е упражнявала от гръцката патриаршия. Негласна договорка между османлии и гърци е държала в мир двурелигийната османска империя - гръцките папаси са държали в покорство ортодоксалните /православните/ християни.
отговор Сигнализирай
67
Избирателна памет
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 10
До Късата памет: Правителството на Жан Виденов е отдавна в историята. Някой съмнява ли се в това, че ако тогава България беше получила една десета от кредитите, които получи Гърция, хиперинфлацията нямаше да се случи. Май си беше постановка за да ни вкарат в НАТО. ....................................... А за прехода невинни няма. Ако се претегли вината на партиите за бандитската приватизация, БСП съвсем не е на първо място.
отговор Сигнализирай
66
;)
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Не е виц, и ти си поканена ;)
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Нинова вя руското знаме на Бузлуджа.
отговор Сигнализирай
64
Тая па па ча
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Борисов управлява 12 години и не ни доведе това, което успяхте да сътворите вие за по-малко от година.
отговор Сигнализирай
Новини