IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Венеция Ангова: За 7 месеца "Промяната" направи за хората повече, отколкото ГЕРБ за 12 години


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Случаен минувач
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
За 7 месеца направили повече... Пълни глупости! За 7 месеца вдигнаха повече цените, отколкото Герб за 12 години! Хайде повече власт да не видите! Къш!
отговор Сигнализирай
70
еххх
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Венеция ли си флоренция ли си-не те знам, ама много глупости си надрънкала в това изказване !
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Чета някои коментари и се чудя , абе вие хора къде живеете!? Не следите ли новини? Не разбирате ли в каква криза и тежка инфлация е целия свят , заради войната!? Какво трябваше да направи ,тази млада партия след опустошителното управление на ГЕРБ ! Ако ви вдигаше доходите Бацето , ДРАСТИЧНО , през последните 12 г. сега щяхте да изкарате тази тежка криза по-леко ! Ама сте бедни и прости точно заради , крадливото управление на ГРОБ (ГЕРБ) на тях благодарете , че са ви ниски доходите!
отговор Сигнализирай
68
П.К.
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До Анонимен 53/// Напълно споделям написаното от теб. Това съм искал да кажа и с моите думи. Благодаря.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Наистина ПП направиха много само за 7месеца. Много ни ограбиха!Направиха ни много бедни и нещастни!След тях имаме най-голямата инфлация в света.
отговор Сигнализирай
66
До 60
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Наистина това е разликата. Нашите пари са ограбени не от шепа приближене, а от няколко министри от ПП.
отговор Сигнализирай
65
ХоХо
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
И Венецийка се ояде га скочи семейно в политиката ! Спомням си как подскачаше от крак на крак в КПМДж-то и не вършеше за 2 пАри работа
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Сигурна съм, че всички за които управлението на ПП е донесло просперитет ги знаете поименно. Политиката на Гербавите и на ПП не се различава, само списъка с имената на проспериращите...
отговор Сигнализирай
63
Сега
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Като гледам изказванията на повечето хора и се обеждавам че много от вас неразбират значението на политиката а седнали да коментират. Леле мале боже пази България .
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Какво направиха Венеция?Дай някой пример да видим.Хората виждат единствено разсипия,фалити,инфлация,лъжи,манипулации,кражби на милиарди,посредници.Да не изброявам всичко че лошо ще ми стане.Вие в кой свят живеете?
отговор Сигнализирай
Новини