IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Не допуснаха Кирил Добрев на конгреса на БСП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Радослав
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Голямата драма, че едните престъпници отказали достъп на друг престъпник до сборището на мафията им. А вътре Курналина като дон Корлеоне ще подава ръка и всички да се изреждат да я целуват в преследване на мечтаните държавни постове и участия в агенции и комисии! Сборище на некадърници които цял живот са градили кариера на база партиен билет и кой може да застане най ниско в поза партер, с това се изчерпва описанието на членовете на бсп/дпс/герб/възраждане/сдс/ндсв, а вече и пп,инт,дб.
отговор Сигнализирай
13
Бгг
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Няма съмнение, че кака *** си отива заедно с БСП. На изборите може и да изпаднат още.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
До Край - Е ти кво искаш? С моксвич ли да ходи?
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
"Кирил Добрев е обикновен измамник и псевдосоциалист." - Дори и така да е, БСП не изпълнява сдебно решение. Не, че някой твърди, че съдът е прав и неподкупен, но накрая излиза, че никой не спазва никакви закони. Скоро очаквам, охраната на такива партии, да гони не просто хора, които е задължена да пуска, ами да гони и полциията.
отговор Сигнализирай
10
справедлив
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Кирил Добрев е обикновен измамник и псевдосоциалист.Преди години го гепиха с 200 000 евро на границата с Македония ,сега се прави на търговец и производител на ел.енергия , а всъщност е пълен мушморок облажил се от властта.Интересното е че всички от елита на БСП са се ориентирали към фотоволтаици и ВЕЦове.Все места до които не се стига без протекции от властта.Гергов ,Гущерите ,Кирчо ,Корумбашев че и Първановия ,всички до един алчни корумпета.
отговор Сигнализирай
9
Край
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Що не го пускате бе. Тоя човек GLS си купи само и само да може бързо да се грижи за бедните.
отговор Сигнализирай
8
баба мара
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
оставка на нинова внедрена от костов в бсп
отговор Сигнализирай
7
На Боко Чекмеджето
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
Този е доказан гербераст, агент провокатор, изпратен от Боко да ръчка в БСП за коалиция с ГРОБ. Няма да стане. Никъф съд не мой те върне там от де са те изритали! Точка!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 8
Tо този е позор за всеки ! Нормално е да не го искат!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
С всеки нов ден още една крачка към небитието. Жалко за хората, които вярваха
отговор Сигнализирай
Новини