IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ: Замразяваме преговорите с ПП, всичко си има граници!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

146
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 4
Eднорозите мънкат тука :)
отговор Сигнализирай
145
Страхлив заек
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 6
Борисов уж е мутра,а се изказва много по-красноречиво и убедително от мнимата комисарка. Липсва й харизма и дар слово, просто бледнее пред други жени в ГЕРБ като Теменужка и Деница Сачева.Толкова години да си в ЕВропейския парламент , на висок пост, а да си толкова плаха и безлична, без самочувствие , без компетентно мнение. Сякаш е живяло във вакуум това момиче.
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
Абе,Къро какво каза за ПП?
отговор Сигнализирай
143
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
Боко каза преди малко, че САЩ са най-демократичната държава и ще взема техните машини. Ще трябва да замине в демократичния затвор на САЩ да се ротира в килията. Ние сме безсилни пред Мафията.
отговор Сигнализирай
142
СъсипахаЯтааДържава
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 4
Гадната червена чума мафията и олигарсите
отговор Сигнализирай
141
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 5
Бясната мутра се ротира непредсказуемо. САЩ ще го усмирят. Ще лежи в затвора.
отговор Сигнализирай
140
До 149
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
То пък понеже САЩ не са корумпирани. Там е най-голямата далавера. Сделки с оръжия за милиарди. Всеки спонсор на всеки президент ги взима. Светът е еди и същ. Няма значение къде си. Няма значение дали си от Китай, Русия, Монголия или България. Световна промяна трябва. Властите си определят кое било коеупция и кое не.
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 20
Призовавам за ПРЕВРАТ в политическите партии ГЕРБ и БСП в името на държавата. И пълна подкрепа за ПП. Цел заличаване на корупцията и нейните членове.
отговор Сигнализирай
138
Шегобиец
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Важното е, че във Вашингтон вече са се събудили и се им казали какво да говорят. Всичко е синхронизирано с посолството, така че няма да има изненади.
отговор Сигнализирай
137
Бойче наш...
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
Бате Бойко ти си мъШ
отговор Сигнализирай
Новини