IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Петков: Службите да знаят, че реформите при тях са неизбежни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

257
До 272
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Така са ни "помагали" руснаците, че от тая "помощ" сме на това положение.
отговор Сигнализирай
256
Спасов
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не мразете гейовете защото внуците ви ще бъдат такива. Ако въобще имате внуци.
отговор Сигнализирай
255
Цура
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
За всички има пари в България освен за тези които работят.
отговор Сигнализирай
254
5
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ако е за директорите на училища-всичкида ги сменят,защото са на ГЕРБ партийци!До един!
отговор Сигнализирай
253
Мхм,
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
ППЛГДБТ + прайда се е събрал на вечеринка.
отговор Сигнализирай
252
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Който не е слушал записите е крайно време да ги изслуша вместо да се влияе от тpoловете,които са на заплата от разкрачено общество.Кирчо и Асенчо просто искат свои хора да си сложат,за да може после да репресират политически неудобните.Никой не може да ни изкара от ЕС и НАТО без референдум.Просто никой не иска да става пушечно месо заради хамериканците и всички искат мир.Имаме хотели...ще приемаме лудите,които искат война и се бият.Искаме да сме зона на мира.
отговор Сигнализирай
251
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 1
Тия щяха да изчегъркват Бойко, а сега ще го перат, но още има хора дето им вярват, явно робите са много
отговор Сигнализирай
250
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Дебелият задвижващ елемент на велосиПЕД и нарушителят на конституцията се мъчат пред някакви остатъци от ДБ и ПП да си придават важност.Скъпи мои .едали , като гледам за вас ще гласуват само тези на които ще можете да платите. А те няма да са много.
отговор Сигнализирай
249
ДАНС и НСО...
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 13
...трябва да бъдат изчистени от руски агенти за да ни уважават Запада и САЩ!!"ЧЕНГЕТАТА ВЪН!"--- така ще започне "ПРОМЯНАТА"!
отговор Сигнализирай
248
неизбежно е
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
четирихилядниците да отидат или в затвора или на бунището на историята.
отговор Сигнализирай
Новини