IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов категоричен: Няма да си дам имунитета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

286
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 2
"Най хубаво аз управлявам държави, няма по подготвен от мен"
отговор Сигнализирай
285
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 3
Бочко го е страх. Като лъжец бе осъден вече няколко пъти. Иначе казано - доказан рецидивист. Ако го осъдят за кражбите става - доказан крадец! От там има само още една стъпка - да докажат , че е и убиец или поръчител на убийства. За последното има улики. затова ще държи здраво за парламента, в който преди хич не обичаше да влиза.
отговор Сигнализирай
284
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 1
плевнелиев като виден от гоце делчев българин с къща в кипър
отговор Сигнализирай
283
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 2
ЕЕеее! Това нещо Ви управлява 14 години имайте малко респект!
отговор Сигнализирай
282
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 3
Боко големия мъж който е на път предаде родината в полза на САЩ
отговор Сигнализирай
281
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 1
щото си чист като сълза и за това няма да го дадеш, нали?...
отговор Сигнализирай
280
Тонка къде си бе
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 1
Имаше един върл защитник на ОПГ ГЕРБ който щеше да прелита с Ф-ките над Бузлуджа, щеше да има Борисов 4 че, и 5 а то се оказа че, нито Ф-ки имаме нито кабинет на Бописов. Тонка знам, че четеш писах ти, че Борисов вместо да строи некачествени и супер скъпи пътища е по добре да построи затвор, че ще му е нужен. Оказах се прав а ти в момента си с никнейма Зозо. Стила на писане и простотиите няма как да не ги познаеш.
отговор Сигнализирай
279
Киро Канадеца
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 7
Ще браним г-н Борисов до последния жълтопавеец, Слава Украине!
отговор Сигнализирай
278
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 9
На България не й е нужно правителство, подкрепяно от корумпирания Борисов, даже и това правителство да ни отърве от управлението на служещия на руските интереси Радев. От трън та на глог! Вашингтон и Брюксел ни натискат за корумпирано, но не проруско правителство главно да осигурят български боеприпаси за Украйна. Българският интерес е измитане на цялата ни продажна полотическа класа и ново наципнално патриотично управление.
отговор Сигнализирай
277
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
То е ясно, че няма да се откаже доброволно, затова и Тиквон не се отказа от депутатствуването си, както правеше преди. Важно е, че ако не се направи правителство Събранието се разпуска и Тиквон птново става уязвим за непосредствено арестуване. Затова и ПП могат да го изнудят да подкрепи тяхно правителство без да му правят нокакви отстъпки.
отговор Сигнализирай
Новини