IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

След обиди, счупени очила, ритници в краката - заседанието на НС приключи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

213
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 7
Божанков да прави партия и да се обгради с хора, които никога не са били в политиката. Тоя е единствения читав (за сега) от целия политически клозет.
отговор Сигнализирай
212
Сого разследва
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Прокурора за държавна измяна? Май ПП!
отговор Сигнализирай
211
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 8
Хората мислещи точно обратно на анти българската партия Възраждане са в пъти повече от тях, само тук в тоя сайт не е така,странно.
отговор Сигнализирай
210
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
недопустими са обидните квалификации. Съжалявам, но и Божанков се и зложи яко като кифладжия. Думата "от п адък" се зазвездва дори тук, в този жълт новинарски сайт. Недопустимо е. Такива хора нямат място изобщо в държавни органи на управление. В нито един такъв нямат място. Както и останалите, които вече явно за всички трезви и мислещи български граждани, работят в изпълнение на спуснати поръчки от "посолството".
отговор Сигнализирай
209
СТРАНДЖАТА
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 11
БЪЛГАРИЯ Е СЪС САЩ И САЩ СА С БЪЛГАРИЯ! БЪЛГАРИТЕ СА СЪС САЩ РОМИТЕ С РУСИЯ!
отговор Сигнализирай
208
До 229
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 6
Да. Предателство, под егидата на руското посолство - 45 години и продължава До Днес!!!Няма отърване от тия!!
отговор Сигнализирай
207
i'm
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
До АнонименКакъв ред и в коя държава? Тия дето се опитват да слагат ред в държавата като сформират редовно правителство, са шарлатани и мутри! Всичките са за затвора!
отговор Сигнализирай
206
СВОБОДА НА СЛОВОТО
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
За независима от ECCR и САЩ България! ДА ЖИВЕЕ СВОБОДНА БЪЛГАРИЯ!
отговор Сигнализирай
205
Избирател
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 2
Манол добре че си беше забравил руската сабя за мъж на годината че тогава щеше да има сечене на глави, ха-ха. Ама нищо другия път, като влезат избирателите в НС
отговор Сигнализирай
204
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 3
Дошли промяната да изчегъртват, а тя каква стана. Смях, ама голям смях. Много наивници имало...
отговор Сигнализирай
Новини