IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Денков за "Възраждане": В НС вилнее неофашистка партия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

95
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
В новата история на България ,не само призиви, а истионско насилие, с палежи плокади, размирици, сриване на икономиката на държавата, имше единствено от тези сили, които се обявяват за прозападни: и палежите през 1990 на партийния дом, и палежът на Народното събрание, и някокомесечния терор по улиците на София като протест срещу Орешарски, непрекъснатите вандалщини по поаметници, всичко ..... Огромна низост!
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 8
95 Изключи ГЕРБ, повече от 2 години не са във властта. Днес имат само Мария Габриел, за външен министър, за да не поставят там някой некадърник ПП,ДБ.
отговор Сигнализирай
93
Екологист
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 4
А може ли "малко" да се коригират европейските ценности?Например да отпаднат:1. "Зелената сделка", заради която ще останем без базови мощности и ще имаме ток само когато грее слънцето;2. Забраната за автомобили с ДВГ - вижте автопарка в България, ел.коли на 15-20 години няма и няма да има заради батериите. Значи мнозинството българи - без коли.3. Насекомоядството - в Европа се унищожават животни с цел "подпомагане на климата". Месото ще стане лукс!
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 5
Всичките са едни и същи. В парламента няма нито един читав политик. Демокрацията е провал.
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 7
Този Гербаджия даде 13 милиона за да плюят децата ви в найлонови пликчета преди 2 години. Хубавец :)
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 18
200 000 от подписката за лева се оказаха фалшиви.Има и подписали се умрели .
отговор Сигнализирай
89
Гешински
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 19
Не са само Иzрождение те са цяла коалиция ат пропутински ченгета мутри хомосексуалисти и комунарофашисти
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 6
Ами ще вилнеят хората денков , скоро не само в парламента а и на площад Батенберг Българския Народ ще вилнее , с тази коалиция ПП ДБ и ГЕРБ се оказахте по гнусни от каймака на помията , общ стил политическа хигиена нулева
отговор Сигнализирай
87
Защо
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 6
Денков,кажи защо ЕС дава милиарди на хунтата в Киев а за наводненията в България пари няма?!
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 19
Крайно време е тази партия да бъде забранена със закон!!!
отговор Сигнализирай
Новини