IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

И с караници кабинетът щял да оцелее, всички имали интерес


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Tенгри кан
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Интереса на Бойко, интереса на Асан, интереса на Христо... Моят интерес, пък е, тех да ги няма!;)))
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
А интереса на народа- кога?
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Махайте се! Продажни Политически Превратаджии! Нямате подкрепата на Обществото ни! Нужна ни е Българска политика а не Чужда!!! Избори!!
отговор Сигнализирай
49
Договори
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
които ще подпишат, за този един месец ще съсипят България, и завинаги ще ни оковат с веригите на финансови зависимости и безобразни ангажименти. Най-страшното, което можеше да се случи на България, се случва момента. Няма да проведат референдум за еврото, ще приемат ЛГБТ в България, ще пратят каквото е нужно на Украйна. Съсипията започната от ГЕРБ с приема в ERMII, падане вето Македония и ЛГБТ ПП - продължава. С България като държава е свършено, това е Краят.
отговор Сигнализирай
48
До 52
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Ако знаех,че ще са палячовците в парламента....Питай ме,кога пак ще гласувам за тях.
отговор Сигнализирай
47
Довършвайте изтречен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
ията. . . всички имали интерес . . . да крадат ротационно!
отговор Сигнализирай
46
Нане
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
Ся се чудят, как някак си демократично да закрият Възраждане, щото, ще ги помете на следващите избори... ===)))
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
Приказката за интереса и феса е много точна. Пък и едва ли има някой, който да се съмнява, че интересът е в основата на съставеното правителство. Ни общи цели, ни идеали, за грижи за народ пък съвсем, караници, разправии, клепане, самохвалене, всичко, но не и едно органично правителство, което би работило и свършило доста работа.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
явно ще е все така, след пландемията е война, после ще е нещо друго, иначе световната икономика не може да работи
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
И Хитлер, и Наполеон воюваха и целта им беше да спечелят.
отговор Сигнализирай
Новини