IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

И Васил Терзиев с атака към Радев, олицетворявал думата "безродник"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

329
Шоп
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 5
Този Васко много тъпо парче.Баси довода-Президента бил безродник щото похарчил един милион за пилон с българското знаме...а колко милиарда дадохте за Украйна бе ***?Колко игрища щяхте да построите?1
отговор Сигнализирай
328
НЯКОЙ
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 3
Не знам кой е безродник, но е сигурно, че този е безименник, това е човек, който е готов да се откаже от името си, баща си, чичо си и дядото си само и само за да се докопа до властта. Един съвременен умно-красив *** носител на евроценности. Ако ви е мъчно за Държавна сигурност гласувайте за Терзиев. А като иска закон за лустрацията трябва първо сам да се лустрира.
отговор Сигнализирай
327
Смехурко
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 5
Отрече се от баща си и дядо си, ако Терзиев не е безродник кой е.И кой му е дал милионите в куфарчета за да стане милионер.
отговор Сигнализирай
326
!
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 4
Срам! Надявам се да няма политическо бъдещи. Липсват му морал, етика и зрялост."безродник" е човек отказал се от род и произход, но яко възползвал се от тях..
отговор Сигнализирай
325
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
За съжаление у нас демократите са по изгода не по убеждение
отговор Сигнализирай
324
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Тоя дето е от рода на *** ли , аз познавам много такива който осребряват комунистическите връзки на родата си
отговор Сигнализирай
323
Пацо до 336
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
той вече е мултимилионер след като си продаде компанията за 250 милиона
отговор Сигнализирай
322
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 3
Ако моите роднини бяха работили в ДС, щях да се срамувам, най-малко.
отговор Сигнализирай
321
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
И тоя ли *** иска да става милионер? Какво беше казала баба Ванга - потърсете и ще разберете...
отговор Сигнализирай
320
Дедо Изгорио
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
До атлантик=комунист В БГ комунисти не е имало . Имало е идеалисти, които са си мислели, че се борят за свобода и равенство. И ... "Първите паднаха в кърви, а последните станаха Първи..." Радой Ралин го е казал, ако изобщо имаш идея за какво иде реч.
отговор Сигнализирай
Новини