IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Денков: Преди седмица не знаехме за български заложници


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Георги
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 3
Българите са в България ! Ние си имаме държава, пазим я, грижим се за нея и всеки ден се борим да е по-хубава. Тия в Израел най-вероятно само са се родили тук..
отговор Сигнализирай
28
Зозо
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 3
Молец, никой не го е еня за 2 заложници. Хвърляй оставката!!! дано утре Боко ви ритне сглобката.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 3
Денков ще отговаря за подкрепата си за нацисткия ционистки режим убил над 10 хиляди цивилни от които над 4000 деца и 500 бебета на възраст под един месец. Ционисткия режим вчера бомбардира слънчеви панели на болница с които се захранваха с електричество кувиози с бебета в болницата. Това е нацистки режим подобен и дори по опасен от режима на Адолф Хитлер. Международен Трибунал за Нацисткия престъпник извършител на Престъпления срещу Човечеството - лицето терорист и Престъпник Бенямин Нетаняху.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 34 Не харесвам 3
Такава жалка карикатура не бяхме имали за премиер. Предизвиква искрено съжаление.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 4
Вие нормални ли сте да плащате данъци, за да купуват оръжия и да ги изпращат да убиват с тях православни славяни и палестински жени и деца с вашите данъци? Защо финансирате този геноцид с вашите данъци? Кръвта на жиртвите е по вашите ръце. Просто спрете да плащате данъци, щом като нямате смелост да махнете ционисткото марионетно правителство.
отговор Сигнализирай
24
ъ
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 4
Ама разбира се, че не знае Денков за заложниците. Откъде да знае, горкият. Иначе напира да маха шефовете на ДАНС. Молецът му с молец.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 5
Вземете още един милиард заем и ги откупете, а пък после чакайте едно еврейскко благодаря от тях. Дали на иврит има изобщо дума благодаря? Българси заложници - друг път!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 3
Денков, ако знаете колко сте антипатични с жената-мъж. Смешни карикатури...
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 3
"Изпратил съм мотивирано писмо до президента, което трябва вече да е качено на сайта на МС. В него има законови мотиви, защо има проблем с председателя на ДАНС"________Попречи да направите ала-бала с машинното гласуване?
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 3
В Турция вчера писаха за нападната база на НАТО в Инджирлик от защитници на палестинците в Газа. Кой му нареди на този да ходи в Израел. Само това ни трябва у нас. Грешка, след грешка. Защо още е премиер, докога ще го търпим
отговор Сигнализирай
Новини