IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Целта на кабинета: Правосъдната реформа, но и повече инвестиции


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

153
бл.134 в Zап. парк
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Театър! Обявете мобилизация и изпратете българската армия на фронта
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Академик Сплинтър да отива в канала.Този като говори взе да си вярва,от както е той и компания станахме по-бедни , но щасливи.
отговор Сигнализирай
151
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
Целта е ,да подчинят прокуратурата и да вземат правата на президента
отговор Сигнализирай
150
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
Нека Австрия наложи още по-сериозно вето на жълтопаветна България, която не охранява границите на ЕС!
отговор Сигнализирай
149
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Алчни лъжци и крадци, които съсипват държавата и народа!
отговор Сигнализирай
148
Милионер
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ами, България празнува. Имаме си редовно правителство. Дори и бюджети за 2024 г. си имаме. Но и пчели, и пчелари си имаме. Да са ни живи и здрави. За да ядем мед. Хайде марайне, майне, чак рак ла де. Може и с Чай шукарие да е. Поздрави за политическите ни лидери. МАРКОВ Е. Събрали се 100 пчелички за медец. Мамино Анче. Другото е за политиците ни.
отговор Сигнализирай
147
Българин
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Събрали се сто пчелички. Кой те мамче Денков излъга ? Другото е от песента на МАРКОВ. Ред е на Габриел. Нея ще я ПЧЕЛАРИТЕ. Тя нека си говори за Шенген и еврозоната, но пчеларите си правят сметките. А и си познават пчеличките. Те не са от политиците, но пък са си от истинските българите. Какъвто съм и аз. Нека и мутрата си мисли, че е вкарал някого си в еврозоната. Дори и мисирките може да му дават думата, за да се хвали. Маминото Анче, как ги излъгаха, че им го целия наръгаха. Ами, избирателите
отговор Сигнализирай
146
Хах
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
Истинската цел на това, което някои наричат "кабинет" е от ясна по-ясна, необратимо ликвидиране на националният суверенитет на територията, която някога се наричаше държава! И тъй като народът спи непробудно, целта се осъществява безпроблемно!
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
3a чepтeжитe npeмълчaвa въnpekи, чe ca зa милиapgи? Kakъв ckpoмeн чoвek!
отговор Сигнализирай
144
Избирател, 8 лв.
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
ВЛАК ПО РЕЛСИ ВЪРВЕШЕ. Не съм от БДЖ-то им, но песните му на Владко Марков са доста по-добри от тези на лидера им на ИТН. Те имаха мнозинство в някое от предишните НС, но понеже не стават за нищо, българите ги отсвириха, както сега и ще отсвирят тези от сглобката или не коалицията им. Може да сме бедни, но не и прости.
отговор Сигнализирай
Новини