IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Въпреки бойкота на Радев: Атанасова и Белазелков положиха клетва като конституционни съдии


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

197
Уточнение
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
За този трик разбрах с голямо учудване наскоро - оказва се, че на всеки един депутат, който има юридическо образование му тече юридически стаж!!!Така някой без грам юридически стаж ако стане депутат след време може да стане конституционен съдия :)Голяма веселба!Но някак е нечестно, според мен на всички депутати трябва да им тече юридически стаж!!!!!
отговор Сигнализирай
196
Гражданин
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 10
Аз пък питам как Румен Радев е решил, че става за президент?!Той е просто един случайник, който имаше късмет вече два пъти да бъде избран за такъв. Ама дали става?! Не, не става. Той разделя, противопоставя, мрази една част от обществото, което в пълно противоречие със замисъла за държавен глава.
отговор Сигнализирай
195
Продьлж пеша
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Излизам на протест ако не бьде номиниран и титана на юридическата мисьл - делян пеевски до такива имена като атанасова и базеков
отговор Сигнализирай
194
ПроСоТо
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
вие си бъйтите майтап с тая чутовна наглост,но не разбирате какво всъщностстава..
отговор Сигнализирай
193
Хаха ха
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
Дон баце е най подходящият за поста кога ще бьде избран заедно с асен василев
отговор Сигнализирай
192
карачанаков
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 7
,,Тошко Йорданов: Изборът на съдии в КС беше опорочен,,...опорочена е на *** п................
отговор Сигнализирай
191
Хаха ха
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 0
Ще ми хареса и шиши да вкарат тамЗа да е пьлна гаврата с лошият матрял
отговор Сигнализирай
190
ПО ПАРАПЕТА
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
"...КОНСТИТУЦИОННИЯ СЪД ЩЕ ГО ОБЪРНЕМ НА ПУБЛ. ДОМ". АМА И ЛЕНА ЛИ Е СТАНАЛА КОНСТ. СЪДИЯ?
отговор Сигнализирай
189
ГЪДЮ
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 6
Разбира се,че изборът на двамата е политически това най-добре го каза по ТВ вчера Тома Биков пред НС,защото самото НС е политически орган,в който са представени партиите спечелили изборите с най-малко 4%.Квотата състояща се от двамаата е на НС,ерго изборът е политически,БЕЗ НИКАКВО СЪМНЕНИЕ,но така е по закон и конституция.Същото е и с други квоти на НС за други органи,например ВСС/съдиите/ и ВПС/прокурорите/.Става дума за ПОЛИТИЧЕСКО ВЛИЯНИЕ В ТЕЗИ ОРГАНИ и никой не може да го отрече.
отговор Сигнализирай
188
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 3
Атанасова е подставено лице, без никаква подготовка за този пост. Целта й е да изпълнява разпореждания от трети лица за кое как да гласува, кое да мине, кое не. Нагледен пример за превзета държава.
отговор Сигнализирай
Новини