IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Snimka Posoka Boec
BGONAIR Live

Румен Петков: Проституция и купуване на гласове е едно и също


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами естествено че е против - нали по този начин ще се узакони бизнеса на конкурентите му...
отговор Сигнализирай
13
az
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
симпатяга ;) хахаххадруг коментар е излишен
отговор Сигнализирай
12
imw
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не е същото! Когато някой продава тялото си, това касае само продаващия (най-много семейството му), но когато продава гласа си, казва кой ще управлява всички ни...Румба!
отговор Сигнализирай
11
дедо поп
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Некой се напъва като грък на сране!!!айде че идват коледните празници и ПИЯН *** ще се нацепва като казак!!! а фешън културата му е като си напикае панталоните!!!следва продължение :Убийството на БЕЛНЕЙСКИ с Пиян *** !!!
отговор Сигнализирай
10

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ФЕШЪН СУБКУЛТУРАТА модният писък НА ХХ ВЕККристина ПайташеваНа всеки правят впечатление онези млади хора от улицата, които винаги са облечени по последна мода. Те са различни, дори доста странни в стремежа си да бъдат винаги в крак с модата. И именно с това те привличат вниманието на минувачите. Облекло, аксесоари, грим, начин на изразяване всички тези елементи от визията им сияят с уникалността си, поради простата причина, че те са фешън. Откъде всъщност идва тази тенденция?Модните списания лансират последните колекции на именити дизайнери и читателите-маниаци, разполагащи с повече доходи, следят какво излиза и желаните от тях модели биват веднага закупени. Точно този начин на разпространение на модните тенденции започва да се копира правилно или не от хората и така то става фешън. Всички знаят кое е модно и стига да разполагат със средства си го купуват. Така се оформя един социален слой, една субкултурна среда, в която, за да се докажеш, трябва винаги да си на върха на модната вълна.Какво представлява фешън културата?...Фешън в превод от английски означава мода (fashion). За модата е характерен даден период от време, в който определен тип обличане и предпочитания към определени аксесоари са много разпространи и харесвани, а след което те биват заменени от други. Съответно за фешън личност се квалифицира този тип човек, който следи редовно модните тенденции и се облича и идентифицира с определен вид поведение. Днес думата фешън се упротребява за продукт, който е изключително популярен, стилен и желан и много млади хора биха искали да го притежават. Сред най-известните световни фешън центрове се отличават градове като Париж, Лондон, Ню Йорк, Милано, Лос Анджелис, Рим, Токио и т.н.За фешън се квалифицират не само дрехи и аскесоари. Това би могло да бъде дадена нова музикална група, парфюм, клуб, мобилен телефон и т.н. тоест това, което в момента се лансира от световните модни списания и бива купувано от потребителите. Така продуктът се превръща не просто в моден продукт, а във фешън продукт.Понятието фешън култура от семиологична гледна точка...От векове индивидите и обществата използват дрехите и телата си като вид форма на невербална комуникация като по този начин те искат да се идентифицират - роля в обществото, социален слой, ранг, класа, пол, занимание, сексуална ориентация, принадлежност към дадена субкултура. Модното е начин на свободно изразяване. И това не са само дрехите, аксесоарите, бижутата, прическите, а вид знак да се погледне под повърхността на дадена личност и тя да бъде разпозната само с един поглед.Модата е език на знаците и символите, които по невербален начин комуникират между индивидите от дадена социална група. Модата във всичките си форми, от татуировките и пиърсингите до най-иновативната прическа, е най-добрата форма на илюстрация, която съществува, за да се идентифицира индивидуалността. Модата ни позволява да бъдем разпознаваеми от наблюдаващите ни. Постепенно тя се прев
отговор Сигнализирай
9
X
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всъщност май само проституцията не изисква интелектуален напън, образователен ценз, на всичко отгоре падат много пари. Идеален бизнес за комунист, наред с лотарии и тотото. Обаче, ако проституцията е законна рязко ще паднат печалбите.... а другаря Петков не ще, как ще храни партията и ще плаща данъци?
отговор Сигнализирай
8

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тъкмо мислех да вечерям но в този момент му видях зурлата и край ПАК ГЛАДЕН.
отговор Сигнализирай
7

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
6
електрожениста
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Такива *** -готови са да убият БЕЛНЕЙСКИ пияни и после се прават на *** деца!!!Масон 33 зидария!!!
отговор Сигнализирай
5
Васил Стефанов
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Напротив. Аналогията не е доказателство. Продажбата на гласове е друга бира. Но по въпроса за проституцията: Ако не виждате едно явление и не сте си заровили главата в пясъка, трябва да се замислите защо е така. Може да не признавате, но процес на проституиране има. От най-древни времена. И никога не е спирала тази търговия, защото има търсене и предлагане. Въпросът е дали ще си затваряме очите или ще контролираме този процес. Или какво ни е изгодно?
отговор Сигнализирай
Новини