IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Политическата криза ще продължи до края на президентския мандат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До когато ви кажат, до тогава ще продължи нищоправенето, на което му викате криза. Славчо го нарича изкуство.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Това вече е абсурдно, да ви управляват прасета от тютюневите плантации. Вие народ ли сте или сте някаква колониална гмеж?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Чакат рундьо да обладае парламента
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Радев е къртицата.
отговор Сигнализирай
8
Катя
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
Даааа ще продължи до края на мандата на оня с юмрука- г- н кеш,и той ще се появи ,като новия ,,месия" Наивниците му вярват безусловно Първото му спасяване беше като ни натресе Киро лъжеца,а след 2 години самия той ще ни ,,спаси" .Икономиката тръгва надолу,започва да се говори,че ще увеличават данъците, милиони за избори през 6 месеца и кой ще плаща- ние Чудесно !
отговор Сигнализирай
7
Гражданин
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До 2. Айде бе? Ти доволен ли си от последните четири години на "промяната"?
отговор Сигнализирай
6
Изнервен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
И защо пък точно до тогава, а не и след това? Пак ли ни зарибяват с дългоочаквания президентски проект, като че ли този некадърен хасковски *** ще направи нещо? Нито той има капацитет за месия, а още по-малко хората около него. Кои са те, той сам пролет не прави?
отговор Сигнализирай
5
ВЕтЪра на ПОДмяната
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Кой преизбра Румен Радев ЗА ВТОРИ МАНДАТ? - ПП-90%,ГЕРБ-СДС 12%, ДПС-(старото ) -28%, БСП- 98%, ИТН-90%, ДБ - 72%,Възраждане-74. Да благодарим за този избор на Киро и Асен на кака Херо Мустафа, Леля Корни, Тошко на Слави,Хритьо Бока киев, и Костя Европейкин. ТОВА Е ТЯХНИЯТ ПРЕЗИДЕНТ !
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
ПОЛИТИЧЕСКАТАКРИЗА ЗАПОЧНА ОТ ЮМРУК ОТ ШАРЛАТАНИ ОТ БОЖКОВИ ПРОТЕСТИ И УСПЕШНО САБОТИРАТ ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА И СИ ПЪЛНЯТ СОБСТВЕНИТЕ СИ БОНКОВИ СМЕТКИ ЗА СМЕТКА НА БЪЛГАРИЯ И ТЕЗИ СА МНОГО МНОГО СИЛНИ НЯВА КОЙ ДА И СЕ ПРОТИВОПОСТАВИ НАД ЗАКОНА СА
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Каквото сме си надробили,това ще сърбаме.Нали сами сме си ги избрали.
отговор Сигнализирай
Новини