IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Върша работа, имам висок рейтинг!, прехласна се Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

54
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Тоя се оля тотално, нарцис неземен
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Вярно е че има много арести, но по-важното е колко от тях ще влязат в съда и колко от тях ще получат осъдителни присъди. Другото е пукакнки за забавление.
отговор Сигнализирай
52
pege
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
само пушилка в очите на избирателите. Касво актив за президентските избори ли трупа?
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 4
Това е кух рейтинг....Напомпан от почти всички медии в България и от PR постановките на МВР ! Битовата престъпност нараства, а *** кражби по села и паланки не секват, дори нещо повече, стават все по-агресивни,завършващи с убийството на мирни селяни !!!!
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
никаква работа не върши Цветанов, само се преструва! Мутрите са по улиците не обезпокоявани от полицията!
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Умен е: вече се презастрахова и каза ,че приятели и негови хора няма...така че ще арестуват другите,,,
отговор Сигнализирай
48
Майкъл
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Никой не трябва да се сърди на агент, който изпълнява заповедите на резидента!Агента няма право на собствени действия, защото какъвто и пост да заема, той е САМО изпълнител.Цецо, "посмали ***"!Ха хвани ги политиците чужди агенти, щом си толкова ербап.Тогава ще признаем че работиш а не вдигаш пушилка само.
отговор Сигнализирай
47
Недоволен !
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Полицията се активизира МАЛКО, но това далеч не е достатъчно. Мутрите са си тук и дори са по-нагли, *** трепят хората по селата... промяната не е много голяма. Промяната е повече в отразяването на полицейските акции в медиите. Стилът е третокласен екшън, но явно върши добра работа. Все пак, ако наистина иска да свърши някаква работа, му пожелавам успех !
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Прекалено много зависи от европеиците и се знае стъпиш ли на криво -- парите свършват и ти свършваш ,така че това неполучается,,
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
На народа му дай сеир и арести да гледа.....Не реално свършената работа оценя, а шоуто на Цецо ТВ !!!!
отговор Сигнализирай
Новини