IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сертов. Петко Сертов. Разузнавач от ДС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Унгария, Полша, Чехословакия ГДР - бивши соц страни! И при тях имаше комунизъм имаше и репресивен апарат! За разлика от нас там се приеха закони които изритаха като бъхливи котета сътрудниците на тайните служби от всякакви постове! Погледнете ги - тръгнахме от едно ниво но къде са те къде сме ние! Все още 2/3 от бвишите партиини секретари и комсомолски секретари са директори по знаини и незнайни фирми... половината ни депутати и бизнесмени са служители на ДС или доносници.. Е как да се оправим?
отговор Сигнализирай
29
Екс НСС
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да !!! За съжаление !!!Без коментар .......................
отговор Сигнализирай
28
БКП(БСП)-КГБ Е МАФИЯ
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
ЕПА ЩОМ ЧЕЗНАТ ПАПКИ , ТО Е ОТ ЯСНО ПО - ЯСНО ! МЕЧТАТА НА БРИГАДИРА ОТ ВИСКЯР СЕ СБЪДНА ! САМО , ЧЕ НЕКЪДЕ СЕ ИЗПОКРИ МУШМУРОКА МУ ГРАОВСКИ ! ДАЛИ ПЪК НЕ КРИЕ НЕКОЯ ПАПКА И ТОЙ ?! ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ НЕ Е ЗЛЕ ДА ГО ПРОВЕРЯТ ! ;)
отговор Сигнализирай
27
Ex - NSS
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
И какво като е бил ОР - пак съсипа контраразузнаването и превърна ДАНС в политическа полиция, а вместо млади кадри заложи на прости ченгета и военни с 10 години стаж по *** махали.
отговор Сигнализирай
26
гоше гоше
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Гошка кои са пишман демократите бе не са ли пак комунистите почеши малко празното главе!
отговор Сигнализирай
25
Екс НСС
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Евала Ванка !!! Добре си запознат и обучен !!!! Знаеш за какво говоря :)))) Аз също съ ОР от резерва !!! ;))))Сещаш ли се ????Мушмурок :)))))
отговор Сигнализирай
24
uha
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
*** работа-унищожаваме си разузнаването,за да работят без проблем чуждите ((
отговор Сигнализирай
23
Бичкия
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Гледай ги тези простаци, какво са правили...Вместо да сложат за шеф на ДАНС, я някой лекар, я някой писател, художник, склуптор или учител те взели, че сложили бивш служител на ДС...тц, тц, тц...простаци
отговор Сигнализирай
22
Ivan
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Да си бил оперативен работник е още по - страшно, отколкото агент, защото ти си част от репресивният апарат.Ти вербуваш, т.е. вповечето случаи караш хората да доносничат един срещу друг.Оперативните работници в ДС бяпа почти винаги по - големи прстъпници, отколкото агентите им, които също бяха такива, използвани от ДС да пишат доноси, по които да разбиват живота на някой по - читав от тях.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
еййй един път да не ме издразниш с малоумството си
отговор Сигнализирай
Новини