IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Добрата новина е, че мина 1 г. ГЕРБ, лошата – че остават още 3


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Аз
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
СериГейчо, не горюй. Останалите 3 години мястото ти е в панделата, ама в Сливен
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Ти ако си живял по-добре, значи си крал заедно с тях... иначе нямаше сега да седиш и да пишеш коментари.
отговор Сигнализирай
58
Красива
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Моля ви ,отговорете ми в качеството си на какво е водеща в някакво си предаване Камелия-фолк певицата ? Завършила журналистика ли е ,някаква филология ,писателка ,икономика ли или има безкрайно чуство за хумор и огромен талант да ни забавлява ?Е , още по-вече ще затъпява нацията . И Сергей не ми симпатичен!
отговор Сигнализирай
57
Bam-Bam
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Тоя е създанен за да дразни!!!
отговор Сигнализирай
56
до Червените
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 10
По добре Герб отколкото БСП и ДПСПо добре Полицейщина отколкото Червените Кхмери
отговор Сигнализирай
55
Илиян
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 7
ДОБРАТА НОВИНА, Е ЧЕ БСП ВЕЧЕ НЕ СА ВЪВ ВЛАСТТА. ЛОШАТА, Е ЧЕ ИМА ХОРА, КОИТО ОЩЕ ИМ ВЯРВАТ!
отговор Сигнализирай
54
Dan
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
"Няма сектор, където да е настъпил положителен обрат на хората"(в България), обясни Станишев...."В Германия единственият сектор, който не е засегнат от орязване, е здравеопазването..." , а сега де Бойко Борисов да спре да управлява в Германия, че....А сега по-сериозно, този Станишев *** ли , е, какво очаква да е в България след като най-силната икономика в Европа е засегната във всички сектори, освен здравеопазването???????????? "Безочливия с очилата", нямам какво друго да допълня!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
53
Aнонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Най-лошото е че след тези 3 години, ще има още 4ри, после още 4ри, после още 4ри... :) Sorry серГейчо :)
отговор Сигнализирай
52
lofas
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Защо му давате на убиеца на Социалистическата партия трибуна тук?
отговор Сигнализирай
51
alexcs
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Ооооо циркаджията се изказа отново неграмотно, я се прибирай от дупката от която си изпълзял бе хамстер.Май на Русия вече и писна от тебе и пубертетските ти интиги, и ще работи с сегашното правителство а енергийните проекти ще се подпишат с много по изгодни за България параметри.
отговор Сигнализирай
Новини