IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

БСП: Божидаре, "шибаният" народ ти плаща заплатата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

177
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
акооо, различния. Заминавай у САШ!!!!
отговор Сигнализирай
176
Антигербер
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Бойко изгони този психар-Божидар Димитров,а след него вкарай в лудница и психаря Болен.
отговор Сигнализирай
175
аз
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
хахах..червените трупове се обаждат)))))
отговор Сигнализирай
174
za6to
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Др. Кутев и неговата БСП, първо да се извинят на мен и 99% от българският народ за 1996-97г. След 10г труд събрахме пари за апартамент + 1/2 обзавеждане, но благодарение на БСП за тези пари успях да купя 1/един/ фризер. След това, ако имат очи да се явяват пред хората.P.S. Не, че имат очи де!
отговор Сигнализирай
173
baykolu
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Точно както на теб, народа ти е виновен! Народа е ***, пък ти си ....марсианец! Ти не си част от народа! Боже, Божееее, колко трагично е положението! Отчайващо направо! 62% нямат нищо против да са ***! Жалка картинка! Аз обаче имам! За пореден път ще повторя! Всеки има право да смята себе си за ***, аз също имам право, да не се смятам за такъв! Затова и се чувствам обиден, че агента Кардам ме нарича така и настоявам, да си подава оставката и да върви да си гледа мощите!
отговор Сигнализирай
172
Антигербер
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Гордея се че съм *** за разлика от тебе,гражданче,което си хвърля *** през терасата.Аман от такива "ГРАЖДАНИ" като тебе ,които и една книга не са прочели през живота си,нямат и елементарна култура,пък да не говорим за етикет на общуване.
отговор Сигнализирай
171
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
ПРАСЕТА, ОБИЧАТЕ ЛИ ТИКВА??????? ХАХАХАХАХАХАААОБИЧАТЕ ЗНАМ, ЗАЩОТО СТЕ ***.
отговор Сигнализирай
170
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
няма значение кой на кво мнение е , тоя каиш е министър и трябва да се държи подобаващо иначе да ходи на майкаси у *** дебиш и селксия бек ***
отговор Сигнализирай
169
gogo
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Правителството е като кърмаче: от една страна чудовищен апетит, от друга пълна безотговорност.
отговор Сигнализирай
168
ДАРВИН
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Какво щеше да се получи и каква би била реакцията на червените хрътки без намордници, ако Божо бе заменил думата "народ" с "хора"? Какви щяха да бъдат интерпретациите им? Може би - щяха да кажат: Ето виждате ли този мрази хората и цялото човечеството, това е един мизантроп.Той мрази не само българският народ, а човешкият индивид, като цяло.Мрази България, Русия дори, ЕС (от когото получаваме еврофондове) и САЩ, ООН и УНИЦЕФ заедно с децата, техните майки, бащи, баби и дядовци. С тази сага още веднъж се убеждавам, че комуниста е голям мрасник и никога не трябва да му се вярва
отговор Сигнализирай
Новини