Още един път го повтори и ще те разберем.Заблуден, какво ни топли- нас българския народ,че Доган е влязал в съда? Какво ще ни топли, ако го осъдят да върне 1,5-те милиона от "камъка"? Нас ни топли само едно- да влезе в затвора доживот и нищо друго. Разбра ли ме герберче или там какъвто се чувстваш?
отговорСигнализирай
56
Еврейка преди 14 години
55
Абе дайте и една есесовска униформа и не ти трябва надзирател н нацистки концлагер.
отговорСигнализирай
55
До кк преди 14 години
156
Абе,резан,да не искаш шалвари да надене жената!!!Тя да не е от вашата *** турска раса,с големите гъзници и късите крака!!!
отговорСигнализирай
54
Спонги преди 14 години
72
Мадридският наглец обра каквото можа от горите на Интендантството. Найденов заведе някакво дело. Държавата няма пари за адвокат. Какво като е подсъдим Доган, като всеки ни прецаква. То и Мадридчанина заведе дело в Стразбург, обаче Вождът нищо не каза за него. Нали тогава стана генерал някакъв си.
отговорСигнализирай
А трактора осъден ли е или нещо там таквозинкана,а!?А за Николай Цонев знаеш ли какъв е обвинителния акт!?Щото и дума няма за злоупотреби,а някаква мижава корупцийкаНещо друго да кажеш,ща замола!?И от тази правна вечеринка имаш увереността,че "на всички ви мръсни,червени *** ще ви сложим намордника",така ли!?Този твой гигантически оптимизъм,приятелче,говори за дълбоко душевно разстройство!Бегай бързо от форума при джипито за направление,а аз ще ти съчувствувам!Обещавам!:)))
отговорСигнализирай
51
Анонимен преди 14 години
62
Пусти Девети септември и цялата бивша и настояща управленска класа да пасе патките. ... Но не би.Патките ще ги пасем аз и ти....
отговорСигнализирай
50
kk преди 14 години
75
На тая госпожа няма ли кой да и каже,че когато станеш "кмет" трябва да се появяваш и в приличен външен вид!Какви са тези впити панталони?Тя на "чалга дискотека" ли е отишла или на работа?А дали ще видим Доган с обвинение или не,не е важно!Важно е да го видим осъден ако е крал!Защото май не е бил сам в "обръча на дружинката"!Бойко,Бойко,кой ли ще ти е виновен след 2 месеца?
отговорСигнализирай
49
Анонимен преди 14 години
22
От бързина е човече. Нима ти не си правил такива грешки? Не че ги оправдавам редакторите, но се случва. И това не е от неграмотност. Просто прибързаност. Нека бъдем разумни хора.
отговорСигнализирай
преди 14 години
преди 14 години
преди 14 години
преди 14 години
преди 14 години
преди 14 години
преди 14 години
преди 14 години
преди 14 години
преди 14 години