IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кризата с COVID-19 ще струва до ?729 млрд. на Германия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Sichtpunkt
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Прогнозирам ,че ЕС след кризата,ще колабира и може да се разпадне!!!Ей този ЕС на якичките ви излезе! Ти не искаш да се разпадне, ама да го кажеш!
отговор Сигнализирай
3
Sichtpunkt
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Вируса има времетраене и според китайски вирусолог то е 6 седмици. За това време трябва да се спазват стриктно мерките предписани от СЗО. Освен в Китай спад на заразените се забелязва и в Южна Корея, но въпреки това там продължават да се използват предпазни средства.Уважаемият от мен генерал Мутафчийски греши. Дори и еднократите маски помагат, ако всички ги носят. Защото не се знае кой е заразен. Именно това правят китайците, които и в момента носят маски.
отговор Сигнализирай
2
SS
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Прогнозирам ,че ЕС след кризата,ще колабира и може да се разпадне!!!Дано не съм прав!!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Китайския вирус ги съсипа ...
отговор Сигнализирай
Новини