IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Лукашенко потвърди, че не иска карантина в Беларус


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Беларус има 9млн жители и два пъти по голяма територия.Как умират от глад не разбирам.Някой пишат нещо без да знаят.Там всичко работи и не умират като в Италия и Сащ.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Пак почнаха някои с лъжите. Кое им е развитото на Беларус? Заплатите 3 пъти под българските.Икономиката им допотопна. Лукашенко върти далавера с европейски стоки . Слага им нови етикети и ги дава в Русия с 30% надценка като беларуски. Айде не лъжете хората, че руското влияние е нещо велико. Виждаме всички с такова какви мизерници са!
отговор Сигнализирай
36
Скептик
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Мерките са им близки до нашите без да има цялата скъпо платена бутафория прикриваща нашата крадлива върхушка
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Те и други се переха ама сега ядът дедовия..След някоя седмица глей ко стаа .....че и избори ....РЕКОРДИ ще има
отговор Сигнализирай
34
Хемус
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Беларус са години пред България!Никой не ги спира да обикалят по-света!Страхотни мацки,прибират в малкия си джоб украинки и рускини!Трудно можеш да ги вкараш в леглото
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Който е спирал да работи, вероятно е имало основателна причина. Аз не съм спирал работа от първите обявени случаи в България. Но спрях посещения на масови мероприятия много преди обявеното извънредно положение. Мерките ни не са карантина. Карантина имаше в Банско. Останалото са мерки, част от които изпълняват дори в Беларус.
отговор Сигнализирай
32
Евала
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Евала на човека! Не се поддава на страха и истерията.
отговор Сигнализирай
31
Ямболски цървул
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 5
Отличен за Беларус! ТОВА Е СУВЕРИНИТЕТ!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Да ги питаш защо им беше да спират живота...----Защото се управляват от страхливи *** като джуджето.
отговор Сигнализирай
29
ффдг
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
Трън в очите на световната мафия,която го нарича диктатор.Диктатор,който не иска да затвърди управлението си с едно "хубаво" извънредно положение.
отговор Сигнализирай
Новини