IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Словакия ни вади от списъка си със "сигурните страни"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Важното е, че Мутрата ги върти с 200!Пак сме най-големите!Българи-юнаци!
отговор Сигнализирай
12
До 9
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Страхотно е убеждението ти че имаш огромни експертни познания каквито всъщност не притежаваш.Няма по-страшно от полуинформирани и полуграмотни индивиди,с претенции че знаят всичко и говорещи като последна инстанция ,анонимно и безапелационно......Да живеят социалните мрежи ,територия на агресивната посредственност!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Като Му чуха записите и...трета глуха.Само че ,страда народът.Тепърва ще се приложи"Един за всички,всички за един.
отговор Сигнализирай
10
До доцента и 5
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Използването на обиди,говори за липса на аргументи! Щом мерките работят,някои ги смятят за излишни, но невежият е винаги самоуверен и ,,прав" !
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 10
В държавите, при които имаше дифузно заразяване, щото "късно били взели мерките" вируса отслабна и се оправиха. Ние, отличниците, тепърва ще патим. Щото се затворихме без причина.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Лека-полека барба ганюсите ще бъдат класирани "по достойнство" а границите в ЕВропа за тях ще бъдат ЗАТВОРЕНИ.
отговор Сигнализирай
7
До доц. Дамян Илиев
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Направил си поредния неадекватен коментар придружен с лични обиди в стил "детската градина".
отговор Сигнализирай
6
Миролюба Мангърова
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
До Доц. Дамян ИлиевСамото ви обръщение към мен "млада и разпасана госпожичке" ви слага моментално в графата "дърт, импотентен пасивен гей". И лъжете като дърт комунист позитанец. Един тест струва около 7 долара и изобщо не са хвърлени милиони за тяхното закупуване. НОЩ е трън в очите на всички комплексари ламтящи за власт и признание. И докато не станете професор няма нужда да водите дискусия!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Мангъров е един човек със сибствено мнение, а отговорността я носи банкянския ***.
отговор Сигнализирай
4
Доц. Дамян Илиев
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 11
До Миролюба МангъроваНе е така млада и разпасана госпожичке. Не е виновен доц. Мангъров, защото всичко което човека каза се сбъдва едно към едно. Виновни са далавераджиите от щаба, начело с идола на бабите-истерички Мутафчийски, Дядо Лъже Кантарджиев, Кунчев-Локумчев и т.н. Хвърлиха се милиони за закупуване на тестове и сега ежедневно се тестват хиляди по цехове и детски градини, за да се намират ВИРУСОНОСИТЕЛИ (не са заболели всичките) и да се помпи бройката и то точно в разгара на тур. сезон
отговор Сигнализирай
Новини