IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бедност и неравенство... Кой ще плати сметката от пандемията?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
SS
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
Без да съм гадател ще ви кажа какво следва (според мен) Инфлация,Финансова криза и война.Последното дано не се случва.В света има толкова задължения,че няма как да бъдат изчистени освен с прекрояване на границите,и сферите на влияние т.ест.чрез война.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Радев ще оправи икономиката. То неговата партия не е фалирала три пъти България.
отговор Сигнализирай
32
Капиталист
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Бойко е честен капиталист, но комунистите не искат да плашат данъци! Комуниста мисли само за печалбата!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Сметката винаги се плаща от работническата класа! Тези които са най засегнати от кризата ще платят сметката.За богатите няма значение дали икономиката на дадена държава върви нагоре и надолу. Богатите вече работят глобално. Светът е техен и винаги има от къде да си компенсират загубите. Затова тяхното богатство нараства устойчиво при всички положения.И в Библията дори е казано че на богатите ще се даде още повече а на бедните ще се вземе и малкото което имат. Така е устроен светът.
отговор Сигнализирай
30
izh
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Малко демагогия никога не е излишна. Когато Бат' ви Бойко притисна червените мутри да плащат поне някакви данъци, какво последва? Лично първата Фуражка на държавата излезе да размахва юмруци. Между другото точно американската система така е настроена законово, че там криенето на данъци по опасно от застрелването на Президента. Весели празници журналисти, наемници срещу заплащане !!!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До АнонименНе беше тибетски, и не е мислител, напротив.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Бедност и неравенство... Кой ще плати сметката от пандемията?-----------Немъ дъ съ плашите!Всичко върви по план!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
В цял свят хората купуват милка и тоблерон, стотици хиляди тирове с милки и тоблерони изнасят продукцията от Швейцария ежедневно за да се развива мощната Швейцарска тоблеронена икономика.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
С кафе и шоколад не се живее богато. Швейцария живее от пране на пари, а кафето и шоколада които произвежда са сигуно по малко от продукцията на шивашките цехове по селата из България.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До 51АнонименВ една група с швейцарци и ощо нищо не е влязло в дървената глава!Фламандски език има в Белгия!В Швейцария има ретророманиш или бюнднерроманиш!
отговор Сигнализирай
Новини