IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Проф. Иво Петров: Делта иде, ваксинирайте се!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

137
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
До Германец: Е, пиши какво е станало и дали е станало изобщо, че ваксините имат и друга слава.
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Ковид няма, не се пазете от "Ковид". Пазете се от ваксините. За нищо на света не давайте да ви ваксинират.
отговор Сигнализирай
135
Сашко
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Кардиолога не имунолог,вирусолог или инфекционист!няма нито едно доказателство в света че съществува Ковид19
отговор Сигнализирай
134
Германец
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 26
Ако беше умна нямаше да е антиваксърка. И щеше да ми е жена. За кекс става при всяко положение. Стискайте палци :)
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
До Германец: Ако е умна ще откаже. За тебе само секс с ваксинирани от тука нататък.
отговор Сигнализирай
132
Германец
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 21
"Неваксинираните трябва да се пазят от ваксинираните" -- хммм, една стара приятелка ще ми идва на гости другата седмица. Антиваксърка, като повечето бегета. Мислех да се скараме както си се полага и после здрав помирителен кекс. Ами сега, ако откаже?
отговор Сигнализирай
131
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Няма да се чипирам! Проблем? Ще се бия, не защото съм смел, ще се бия, защото не ми оставяте шанс при заповед за задължително чипиране. Не ме притискайте докрай, четете малко как се прави.
отговор Сигнализирай
130
НЕ ВИРУСА
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Държавата и ваксините убиват хората. Хората ще умират от БЕЗПАРИЧИЕ и от Ваксини.
отговор Сигнализирай
129
ШОКОВИ ЦЕНИ
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Икономическа криза, скок в цени, сметките, данъци ТОВА Е ОПАСНО ЗА ЖИВОТА НА ХОРАТА и ТОВА ЩЕ УБИВА ХОРАТА !!!
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
Неваксинираните трябва да се пазят от ваксинираните. Създателят на РНК ваксините е потвърдил, че има така наречения 'shedding' и че са възможни странични ефекти при неваксинираните в близък контакт с ваксинираните.
отговор Сигнализирай
Новини