IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Новите заразени с коронавирус са 54, няма починали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До 81 евопейската комисия трябва да се закрие, защото не в избирана от европрйските граждани! Избиран е европейския парламент! Всичко, което върши европ(е)йската комисия подлежи на съд! На български казано това е хранилка за ?нашите? хора!
отговор Сигнализирай
72
Пандемия Няма
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Имам Асма и не мога да нося Маски, интересно като пазарувам в Хипермаркети на всеки няколко дена и пътувам в Метрото всеки ден как при тая Страшна Пандемия - не се Заразих, а и като Асматик ще кашлям много повече. Уви, няма как да повярвам, че Пандемия има - не познавам и никой Болен или Умрял, познати дето ги писаха Положителни - са по-здрави от Вол, явно е, че Положителен е Много различно от Болен!!
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Малко ще му пипнат софта на вируса и ще има умрели . Тамън за разгара на август ваканцйващите.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Според коментирате хора с двуцифрено IQ, едва ли не трябва да има масови заразени и униращу, че да се слагат ваксини.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
От 79 - Аххааа. *** ли ти стана, че съм по-добър от теб/!! ! ! ! Наааааааа!
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
До 71Аз лично съм супер. Тренирам и ям така от 14 години вече. През з 2 месеца съм на контролен преглед при лекаря и всичко е наред.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До 76Имаше период на 20-30 заразени, без починали, миналото лято... И тогава ли нямаше смисъл?
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Виждате ли? Ваксинит работят!
отговор Сигнализирай
65
до 71
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
нямам Никакви Проблеми с Бъбреците - дори не знаех, че като ям месо, трябва да имам - това сигурно е пак резултат от някаква Фалшива Наука, като фалшивата Пандемия!
отговор Сигнализирай
64
НаумАнгелариев
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До ЕлюминатПрав си, при средно 80 новорегистрирани на ден за последните 40 дни, това е 3200(със зор!).Излиза, че от май и април месесц още се влачат неизлекувани 4700-4800 човека, че да ги докараме до обявената цифра от близо 8хил. на активните случаи.На ум се прави сметката, само че все пак трябва и съвсем малко ум да е останал, за тази работа. ..
отговор Сигнализирай
Новини