IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Проф. Христова: По-добре "зелен сертификат" от локдаун


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

128
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 37 Не харесвам 5
Чета, че и до други институции няма да имаме достъп, ам ок няма плащаме данъци, а заведенията с над 80% неваксинирани сами ще затворят. Аз лично маска не нося, имах акт падна в Съда. Да ходя аз да ми бъркат нам къде за да седна да ям нещо, айде бе. Ако обаче направите това и хранителните магазини е тан вече много ще сгрешите 1997г и свалянето на Живков майтап работа ще ви се сторят. Няма ли кой да ликвидира поне един от вас, че да се прочуем
отговор Сигнализирай
127
Живко
преди 3 години
Харесвам 38 Не харесвам 3
Консултирахме се с юристи! Здравният сертификат не може да бъде въведен със заповед на министъра, тъй като води до ограничение на конституционно гарантирани права, освен това никъде не застъпен в съществуващото законодателство! Това няма как да стане при неработещ парламент! Ще стане като с актовете за маските, които падат в съдът на това основание! Не изпълнявайте тази противоправна заповед! Кацаров е натискан от международен фактор и затова бърза! Тимерманс е идвал вчера за това!
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
125
Шаши
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Сертификата е за да се ваксинираме. Иначе от него няма смисъл.
отговор Сигнализирай
124
Бярман
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Локдауна нали ще давате 75 % заплатя що дя фалирам ще лежа на дивяня и 1000.лв значи знаете че няма да ги дават
отговор Сигнализирай
123
USA
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
...............ВАШТО БУДЕШТЕ С ТРИ ДУМИ !..........СЛЕДВА......ПОДМЯНА НА КОНСТИТУЦИЯТА.....И ......ТОГАВА ДОЛЕ СИЧКО !.......ПАДА ДАРЖАВАТА.......И ПАДА ТАПИО ЕВРЕИЗКИ САИУЗ !.......КИТАИ ФАШТА УИРОПЯ И И ПРАИ ОСТАФОСТА НАПУК НА АМЕРИКА !.......ОК ?.......КВИ ВАКСИНИ КЪФ ВИРОС БЕ ?......СИЧКО Е ПОЛИТИКА !......А КРИЗАТА ДОКАЗВА ЕДНО.......ПОЛИТИКАТА Е ГЛАДНА !
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Много лесно ще свърши всичко. Просто трябва да кажем НЕ, няма да участвам!
отговор Сигнализирай
121
Джери
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 12
Много силни на коментари па на улицата нищо не им правите бе мамули те си обикалят от студия в студия витанов си чеше езика табачка се с вяс даже гледа психо
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Ам де се скри оня красавец Алипегов или нешо такова, платиха му да се съгласи така ли. По добре локдаун
отговор Сигнализирай
119
Това не е демокрация
преди 3 години
Харесвам 35 Не харесвам 2
При 80 % неваксинирани зеленият сертификат си е пълен локдаун. Не знам от кога ЕС се превърна в китайска колония, където се взаимстват практики от Китай, без допитване до населението?
отговор Сигнализирай
Новини