IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Окончателно: Всички дейности на закрито - със зелен сертификат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1352
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Българи и бизнес, ако искате да имате скъп ток, продължавайте да подкрепяте ГЕРБ, Продължаваме подмяната и Слави, те са двете страни и калъча на идна монета, тая монета, която убива конкурентноспособността на българската икономика и вместо да произвеждаме евтин ток, държим на склад два реактора. Ако изберете БСП - според олигархомедиите лошите хаха, скоро ще имаме монтирани реактори дали в Козлодуй дали в Белене и проблема ще се реши. Сега що не внасяме ток от Украйна като е 6 пъти по-евтин?????Прочети още на: https://dnes.bg/izbori-2021/2021/10/14/gerb-pyrva-sila-liuta-bitka-za-vtorot
отговор Сигнализирай
1351
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Представете си първото поколение израстнало в средата на ковидфашъз какво ще е.
отговор Сигнализирай
1350
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Защо просто не се върне дистанционната работа от вкъщи където може? Защо сега целия държавен апарат ходи на работа в учрежденията и прави навалица? 10000 ли да станат болните на ден?
отговор Сигнализирай
1349
Германец
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
"Време да пускаме кръв на предателите!" -- Каза той и сръбна от пърцуцата за два лева на литър :)
отговор Сигнализирай
1348
Баамаа
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Гледах го тоя от възраждане, ами той е пълен и ди от, баси дървения философ...щял да направи , щял да направи онова при положение че президента няма никаква власт
отговор Сигнализирай
1347
Патриот
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Възраждане е за отмяна на Ковид пандемията и пълна забрана на всякакви ваксини на територията на България!!
отговор Сигнализирай
1346
Война е!
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Иде реч за НАШАТА свобода! Изовоювана от Левски и Ботев! Време да пускаме кръв на предателите!
отговор Сигнализирай
1345
яаожгтн
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Защо не задължитедепутати и министри нали и те действат на закрито????За техния по- точно вашия живо т не ви ли е грижа?
отговор Сигнализирай
1344
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 22
За съжаление българите се наредиха редом до роми и талибани.В последните две общества,гурутата им и водачи официално забраниха ваксинацията.Пълен провал на нацията ни !Пълен !!!Няма да мръднем скоро от последните места по всичко ! Освен по акъл.....,много сме умни и прозорливи,нищо,че умират по 250души на ден,ние не искаме ваксини,защото сме умни и знаем,че това е конспирация.
отговор Сигнализирай
1343
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Той Рундьо така ще ни предаде и с бюрмския въпрос.
отговор Сигнализирай
Новини