IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Заради "зеления сертификат" желаещите да се ваксинират скочиха в пъти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

471
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Пешо бираджията. А напротив, викат, че може даже да те направи стерилен. Бай Гошо е на 94 и затова не слага. Вика, че може да спре да му става от ваксината.
отговор Сигнализирай
470
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Желаещи? Доброзорно или зорноволно :)
отговор Сигнализирай
469
Пешо бираджията
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
А бе нещо напоследък ми се подува коремчето и се чудя : Би ли могло да се забременее от тези ваксини ( защото се ваксинирах ) , или е от бирата ?!
отговор Сигнализирай
468
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
До Кабалчик Талмудов. Ти си най-умния, най-големия. Не знам защо само 800 лв чиста заплата ти дават, но ми е много важна гражданската ти позиция, че няма да се ваксинираш.
отговор Сигнализирай
467
УМЕН
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Целта на ваксината е да имаш антитела, но този който има собствени антитела няма право на сертификат. По-голяма глупост от това не съм чувал. Също така не можело да се включат хората със самоизградени антитела, защото този сертификат нямало да бъде по образеца на ЕС, но в същото време измисляме собствен образец с по-дълъг срок на действие, който важи даже и за тези с 1 доза ваксина, макар че такъв ЕС образец също няма и това ще си е сертификат само за България. Обаче като ще е само за България защо изобщо се прави тази дивотия? Тотално изкукване.
отговор Сигнализирай
466
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
465
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Тая гьобелсова пропаганда за ваксинация ме плаши. До вчера не им пукаше дали сме живи или здрави, а сега се загрижиха извънредно много за бай Шиле от Долно Нанагорнище. Смърди цялата тази работа и то много.
отговор Сигнализирай
464
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Без хляб не може. Без ваксина-може
отговор Сигнализирай
463
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
ВИРОС НЕМА, БАЛАЦИ
отговор Сигнализирай
462
123
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Сия ако знаехте в хляба какви токсини има, ама го ядете всеки ден... аман от *** всезнайковци.
отговор Сигнализирай
Новини