IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

В "Александровска" болница има легла, но не и персонал


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Само ще ви подсетя, че от този понеделник напуснаха още хора заради ид иотската заповед на министъра на здравеоубиването, с която той се опита да ги изнасили да се набодат с експерименталките! На него се сърдете, болни хора и роднини! Никой не е длъжен да се боде заради нечий хатър! Хората си бяха в болниците през тези две години, лекуваха болни, вкл. от ковид, отдавна го изкараха всички и не са съгласни да рискуват и с инжекции допълнително за няма нищо. Тоя некадърник ги доизгони!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Че то и в останалите болнтици това е проблемът! Чакайте вие смъртността при прием да спадне! От години това е проблемът у нас - няма кой да лекува болните. Човеик трябва да ходи в болница в много краен случай. Роднина се зарази от ковид точно в болница при лечение на сърце. Почина, защото нямаше персонал.
отговор Сигнализирай
8
Запознат
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До АнонименПроф. Коцето Ангелов, Проф. Балтов, онзи еврей Оскар , ген. др. Стоян Тонев, за втори коментар ще оставя още имена
отговор Сигнализирай
7
Ужасно,
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Смятайте щом и шуробадженашките болници на държавни дотации го закъсват за персонал
отговор Сигнализирай
6
Сериозно
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Вярно ли няма персонал? А обикалящите по цял ден по студията "велики" доФтори, които паникьосват населението що не идват да ви помагат? Вкл. готвещите се за дУпетати ботокс, Балтов.... Или те предпочит да са куфари в жипка, "инспектиращи" строежи на пътища? За мед. сестри може да вземете няколко математика, *** и холитолози, които са много "загрижени" за здравето ни от телевизора!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Вие давайте на сестрите минимална заплата,пък чакайте да има персонал.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Щом в Александровска няма персонал дето са свински 4epва протежета и връзкари, тогава кво да кажат другите ?!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Докато шефовете вземат милиони, а повечето от докторите и сестрите мизерстват, забравете да има здравеопазване!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
Радев да ходи доброволец, то и без това той е пряко отговорен за това което се случва с дъжавата.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Най-голямото богатство на едно държава са лекарите . След десетилетия мизерни заплащане, неуважение , ужасни условия на труд, постоянна систематична емиграция на доктори, България осъзна, че ги няма. Късно е. Подреждайте кревати, слагайте болни само че какво ще ги правите?
отговор Сигнализирай
Новини