IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ангел Кунчев увери: Не съм в болница, не съм умрял, изкарах лек COVID


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 48 Не харесвам 4
Бах тоя лек ковид...един месец.Кунчев,Кунчев...излагаш се.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 51 Не харесвам 5
И тоя като Слави пише в профила си! Абе като си го карал леко защо с бодра крачка не обиколиш няколко студиа да те видим? Защо пишеш през Фейсбук? Като пилеше за ваксини не пишеше във Фейсбук, а направо от телевизията облъчваше. Като говореше за зелен сертификат не го налагаше от Фейсбук, а от сборищата в МЗ на всичките ковид откачалки. Я излез да те видим в целия ти блясък на леко изкарал ковид!
отговор Сигнализирай
36
славянин
преди 3 години
Харесвам 51 Не харесвам 7
Изолиран от цял месец заради ''лек ковид''!? Лекия ковид минава за 3-4 дни! Нещо не се връзва причина със следствие!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 38 Не харесвам 5
Аве тоя дето не слизаше по цял ден от медиите, сега започва от фесбука да ни пише?!
отговор Сигнализирай
34
ковид дисидент радев
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Според мен лъже, умрял е от ваксината и сега пише от оня свят уж е жив. Я излез да те видиме като си жив бе колко пари ти дадоха от щаба да лъжеш че си жив а? А?
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Да не се окаже, че и две дози нямаш? Лъжец! Затвор за теб! Трябваш ни здрав!
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
Щом твърденията, че е в болница са конспирации, а Бойко каза същото, тогава Бойко е конспиратор! Знаех си!
отговор Сигнализирай
31
Антигробер
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Ще ти се иска да беше умрял, когато те завлачат по жълтите павета пред цял народ, съпроводен с карнавална музика и възгласи на титанична еуфория!!!
отговор Сигнализирай
30
ВМРО
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Единствения начин да устоиш на изкушението е като му се отдадеш,каза Ангел Джамбазки преди да прекара бурна нощ с мъж..
отговор Сигнализирай
29
Баце vs Кунчо
преди 3 години
Харесвам 47 Не харесвам 1
Поне единият от двамата лъже, ама яко лъже.
отговор Сигнализирай
Новини