IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Възраждане" зове да се затворят границите за страни с висока ваксинация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

256
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Прави са от възраждане за ваксинираните овце
отговор Сигнализирай
255
Вълчан
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 20
Ей тоя мутант вкараха в парламента 3,5% о4 българите. После да не питате защо сме най-зле в Европа!
отговор Сигнализирай
254
До 280
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Е изчакай малко... :) Поне ниска ваксинираност означава високо качество на живот - висока ваксинираност означава нация от аутисти, диабетици, бъбречна недостатъчност и куп други неща. Ваксината и здрав човек може да го разболее.
отговор Сигнализирай
253
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
"И какво не й е убедителното на статистиката? Висока ваксинираност - ниска смъртност, ниска ваксинираност - висока смъртност. Всичко останало е боза и интелектуален *нанизъм." - Нещо за по-високата смъртност от всичко преди 03.2020 няма ли да споменеш? Защо в Бг умират най-много хора от инфаркт на глава от населението в ЕС? Според теб защото не са ваксинирани срещу Ковид, нали? хахаха Защо в Антарктида има по-малко пожари отколкото в Австралия? Заради добрите пожарникари ли? хахахах
отговор Сигнализирай
252
...
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 19
Мислех че са националисти,а се оказаха анархисти.Тепърва ще им сърбаме попарата...
отговор Сигнализирай
251
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Аз подкрепям Копейката.Той е един от първите ваксинирани. Петата доза първо на Копейката. И ако на следващия ден е в бтв, да вдига въстание, начи всичко е наред, бием си и ние.
отговор Сигнализирай
250
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 12
До хе хе хе......... И какво не й е убедителното на статистиката? Висока ваксинираност - ниска смъртност, ниска ваксинираност - висока смъртност. Всичко останало е боза и интелектуален *нанизъм.
отговор Сигнализирай
249
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
Прави са. На Запад и на Юг /Гърция / е ужас. Единствено в страни с ниска ваксинация като България, Румъния и Беларус има спад на заболеваемостта.
отговор Сигнализирай
248
Германец
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 19
Тоя не е от най-ярките свещи на тортата... Да агитираш на антиваксърска основа, когато изборите са чак след 4 години и при 95% антиваксъри от смъртните случаи... Ще останат ли хора да го вкарат пак в парламента? Сам си реже клона на който е седнал. Но това май е традиция по вашите ширини :)
отговор Сигнализирай
247
ИзвинетИ , амЪ:
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
До Право в целта..Защо тая ''партия'' се занимава САМО СЪС СЕРТИФИКАТИ И ВАКСИНИ ? Представям си , ''АКО'' сътворят и кабинет , какво би работил такъв кабинет ?
отговор Сигнализирай
Новини