IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Майка на бебе с COVID призовава: Ваксинирайте се!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

144
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Всеки ден има починали ваксинирани и никой не им е виновен. В случая пак ваксинирани са породили проблема, но доц. Мангъров им бил виновен. Грижете се за себе си и близките си, както намерите за добре, но не прехвърляйте отговорността за грешните си решения върху тези, които са ви съветвали да НЕ постъпите така!
отговор Сигнализирай
143
Вакса
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Аз пък съм бебе без майка, мен ковида ме роди.
отговор Сигнализирай
142
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Аз първи ще съм на опашката ако излязат ефикасни ваксини чиято цел е да те пазят а не да се заразяваш и да разнасяш вирус защото сегашните бълвочи правят точно това независимо с колко игли си се набол.
отговор Сигнализирай
141
Истината
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 39
Антиваксърите са най-големите пpocтаци и тъпaнapи на обществото.
отговор Сигнализирай
140
В.
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Всички ваксинирани с бустери пък бебенцето заразили. После Мангъров виновен.
отговор Сигнализирай
139
Силистра
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Един от тука с бустерна доза е и хвана Ковида в тежко състояние е.
отговор Сигнализирай
138
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Тя, инфекциозната болница е ужас, ама Мангъров е виновен.
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 33 Не харесвам 4
И от кого точно е хванало тоя Ковид детето? А, от ваксинираните роднини, но ... някак е виновен Мангъров? Това, г-жо Чичинова, се нарича когнитивен дисонанс. Вакс култистите типично живеят в своя собствена псевдо реланост и са неспособни на критична самооценка.
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
Значи те не следвали съветите на доц. Мангъров, постъпили, както са ги съветвали другите лекари, а сега той им е виновен :) Странна логика :)
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Я да видим сега - от една ваксина, която уж работи, са нужни вече 4 дози за има няма 10 месеца. И вие твърдите, че работи?
отговор Сигнализирай
Новини