IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Защо е невъзможно да има дебат между политическите лидери?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тежко и на България с такива плазмодии,като тоя елемент.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Рядко отвратително ,заради него ГЕРБ губи доста гласове!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мгооого мазно това *** бе. Отворете да проветрите...
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Защо още го отразявате, това лике Стойчев. На заплата в ГЕРБ, ама скоро ще трябва към друг да се лепне.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Имайки предвид че капитализъм означава егоизъм, то за какви "комунисти" ми говорите??? Пълния корем и смръдящата на чесен устица ви осигурява участие като капиталисти. Какво пак не ви стига, некоя права лопата ???
отговор Сигнализирай
16
Явор
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Защото са егоцентрични, лъжливи и двулични общо-взето. Само дето това лице, което през цялото време сервилничеше на Сикаджията Борисов, докрай му е угодничил, може да не анализира, но в демокрацията никой не го спира. До такава степен е сервилен, че показа среден пръст на протестиращите. Какво ще каже за средния си пръст?
отговор Сигнализирай
15
Христо Христов
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Щот са неграмотни и всички като цяло са продажни *** продаващи България на ес.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Става въпрос за жаждата на премиера да командва всички власти. Законодателната власт в лицето на ***, прокуратурата, и в някои случаи КС,са в ръцете на премиера пожарникар. Остана президентът, но той се оказа костелив орех и всички опити на ББ да го смаже излязоха неуспешни. На изборите ББ разполага с 430-хилядна армия държавна и общинска администрация, която разпредели между ГЕРБ и ВМРО и оттам последните жънат успех сега.Не само стари хора (БСП), а и млади се втурнаха с/у ББ.Ще видим резултата
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Е, маргиналните ще вземете ли властта?Ми, няма да я вземете!Лу-да зона-това е България!Апропо, хората зад Слави Трифонов са класически системни оператори, които в Парламента ще си работят за Системата, а тя е ЕС.Хайде да видим кой е Антисистемен?Ми, никой!
отговор Сигнализирай
12
Идеалист
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Как да има след като Бати Бойко няма интелект да се избрави на дебат.
отговор Сигнализирай
Новини