IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Подкрепата от ГЕРБ за проф. Герджиков - нож с две остриета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

74
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 15
Джаба вън от Софийския Университет. Нека да го назначат за заместник на Цвета от Кърджали.
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Аксиома е, че умните хора не желаят да се занимават с политика,заради помията, която ще ги залее.Знаменателно е,че появи се един такъв човек,подкрепен от 12 колеги ректори. И помията не закъсня,забъркана от най-голямата *** от Информиран.нет и истеричното квичене на присъдружни прасета.Нека ни е сладка!
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 14
Даже го съжалявам това същество, помисли си, че мейби е нещо, след изборите ще е в 9 глуха :)))
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 12
До бла-бла. Щото пък Радев една харизма има... Много даже си е представителен Герджиков, и умее да говори. И знае много, не е *** с кепенци и дървен говор като някои. Не е идеалният кандидат, но по-читав не виждам. Румбата е срам за нацията
отговор Сигнализирай
70
Коко Горилата
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 11
Йес бее, най-накрая някой да натрие мутрата на Радев.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 12
"Няма как да отречем фактът, че президентът Радев е сравнително умерен в поведението си..." Ти къде беше последната година? Няма друг президент, който да е воювал срещу институциите и законното правителство в полза на обвиняеми престъпници, освен Радев. Радев 5 години бълва омраза, дори днес не се стърпя и обиди Ректора на СУ. Но, омразата и некадърността, изяждат децата си. Радев няма да спечели изборите защото е злобен, алчен, корумпиран и се е обградил с крадливи измамници и ДС агенти.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Древна латинска пословица: Който застане разкрачен между две чужди посолства, пада по *** вътре в страната си.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 20
Това човек ли е на снимката или пла змодии......хахахахаха :))) Тоз плу жек щял да бъде конкурент на военния.......хахахаха :)) Гледате най-известния българин у свето.......хахахаха :)))
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 19
1 вият секретар на ЦК на партия ГЕРБ стигна дъното с този избор!!-:(((( Що не се спреш и се признаеш за победен мутро?! И да знаем,ако беше по мутренското ти време,щеше да се разправиш по друг начин с генерал Радев! Сещаш се как нали? Но днес нямаш шанс! Нещата 31 г по късно,са други вече!!!-:)))
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 13
Това кака Цецка ли е?? Не се е променила много след смяната на пола.
отговор Сигнализирай
Новини