IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кирил Петков хареса комбинацията между проф. Денков и Ицо Хазарта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

77
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Ицо, фурнаджийска лопато, първо ме подразни с апелите си за ваксинация, ама сега направо ме е срам, че съм те харесвал някога!
отговор Сигнализирай
76
харвард
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Неочаквано добра комбинация! Образование и простотия! Сега шъ съ опрайм!!!
отговор Сигнализирай
75
мен по ми харасва
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
комбинацията между Чичолина и Рон Джерами
отговор Сигнализирай
74
сминдух енд чесън
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Не съм забелязъл ,че за да си дупутат у нас се изискват някакви специални знания и умения ,даже напротив нивото е доста ниско .Христо Петров ще се чувства комфортно в парламента
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Това е вица на века. И Бог не може да ни помогне.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Ицо ми е симпатичен, ама гледах едно предаване с него, май се казваше България търси талант, та там нарече световноизвестната певица Риана - Райна, липсват му неколко мозъчни клетки на Ицето......хахахахаха :)))
отговор Сигнализирай
71
Този тарикат
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
продължава да лъже.От една страна-не бил правил назначения,от друга-този да е министър на това,онзи-на онова.Бил говорил с ИТН и БСП-Славчо и Корнелия отрекоха,оказа се,че бил говорил с мумията Байка Зайкова и младата надежда Крумчо Зарков.Искал да е депутат,а въпросът с документалната измама,която е извършил,не е актуален.Значи-избираш си престъпление,за което дават до 3 г. извършваш го,после искаш да не те съдят,за да си равнопоставен с честните и почтените като Кирчо и жалба до СПЧ.
отговор Сигнализирай
70
от село
преди 3 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Някой знае ли песните на хазарта ,чалгар и този край Денков е като вместо хоро да играем кючек .Но то е така кой умен ,образован и интелигентен човек ще повярва на хвърчи- лъжи Кирчо ,татенцето му да обиколи околовръстното там може да намери още някой за кабинета му.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 30 Не харесвам 5
Колко са жалки мошениците Петков и Василев, като си мислят, че Хазарта ще им качи рейтинга. Напротив много хора ще се откажат да гласуват за тях.
отговор Сигнализирай
68
Случаен минувач
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Кирил и Асен са - Стан Лаурел и Оливър Харди в Чуждестранния легион.
отговор Сигнализирай
Новини