IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев и Йотова към социалисти: Няма да ви предадем!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

115
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
до 134 Заплата от 15000 както казваш,ако е толкова ,е нищо в сравнение ОТ КРАЖБИТЕ НА Борисов за 12 г!
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 28
Абре сополи малки,врете се и пишете глупости за генерал Радев! А не си правите "труда" да попрочетете малко в нета и за "любимеца" си дедо Борисов?! Ами влезте бре и четете!С бухалка се роди "кариерата" му след 1989 г.И с бухалка ще го ИЗГОНИМ НА ТЕЗИ ИЗБОРИ! Колко още ще ни занимава тоя със себе си бре? Радев ще бъде преизбран!
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
И дебело да се подчертае, че другарката Йотова е от БСП.С доста усилия го е казал,горкия! Сигурно баба Цоцолана го е сритала за улеснение!
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
С 15 бона заплата , генералска пенсия, безплатно жилище,охрана и плюскане - пука му на оная работа на другаря РадеФ и то най-малко за дереджето на простолюдието. За него е важно баламурниците отново да го изберат , че иначе имунитета и авантата от държавната хранилка отива на кино , а и Гешев отдавна му е пратил призовка и го чака за спявка в следствения арест.
отговор Сигнализирай
111
Р.Радеф-балалайка
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Балалайка - руски музикален инструмент.
отговор Сигнализирай
110
от киреча
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
Пет пари не давам кой комунист ще управлява!
отговор Сигнализирай
109
страхливозавистлив
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
До Reinhard Народ от роби заслужава само това,което му дадат!
отговор Сигнализирай
108
:)
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
От едно котило са. Не е редно да се предават.
отговор Сигнализирай
107
БКП,а
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Цял мандат Нинова го държеше на каишка,а сега като реши да действа и стана по-черен и от дявола!
отговор Сигнализирай
106
Reinhard
преди 3 години
Харесвам 35 Не харесвам 4
Този Резидент предава всички и руши партийната система! Видяхме как неговите министри дискриминираха народа.Видяхме,че за него Конституция на Република България не означава нищо и я наруши по- най арогантен начин! Разединител и неспособен да бъде президент е тоя индивид! На 14.11 е време българите да изметат зловонието от ,,Дондуков "1. България заслужава повече,народът заслужава обединител,който да отстоява интересите на България, а не този,,фалшив герой"с вдигнат юмрук, разединител!
отговор Сигнализирай
Новини