IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Тотален хаос в държавата, Радев ще загуби изборите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

309
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 14
И аз мисля че Радев ще изгуби изборите. Просто не става за президент този човек колкото и да се напъва с коремните и лицевите опори.
отговор Сигнализирай
308
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 9
Не виждаш ли,че вече никой не те брэсне за слива?
отговор Сигнализирай
307
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Най- добре е да извикаме д-р Гълъбова.
отговор Сигнализирай
306
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
До До 324/332 "Абе льольо,Борисов те лъже и краде 12 години,ама ти това не го виждаш." Ти не си нищо повече от слуга на Рашков. Същите клевети, без нищо зад тях. Нищо, скоро ще имате по-сериозни проблеми от това да клеветите ....
отговор Сигнализирай
305
До 324
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Абе льольо,Борисов те лъже и краде 12 години,ама ти това не го виждаш.
отговор Сигнализирай
304
нираглъБ
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Дебелантът Буци клекна на Шиши и реши че вече е безсмъртен във властта.Ще падна от смях,ако му заврът пръста,който размахва,където трябва!
отговор Сигнализирай
303
Юруш другари !
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
Напред с другаря Румен Радев, ПП и БСП ! Напред към студена и гладна зима ! Тролчета на Прокопиев и Кутев, подпомагани от Бабикян щракат ли щракат по мазните си клавиатури фейкове, да закърпят и днешния ден с една 20-тачка
отговор Сигнализирай
302
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
А ти си тотал щета!
отговор Сигнализирай
301
Българин
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 11
Фигурантът Радев клекна на Черепа, и реши че вече се е "оженил" за властта! Ще падна от смях, ако му бият шута на изборите!
отговор Сигнализирай
300
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
Този,от тук на татък,го очаква падение,падение на Лицемера дърт комунист,излъгал през годините младото ни поколение че е "демократ"! Той прекрасно знаеше,че трябва само и само да лъже,за да е някой след 1989 г! Чудя се само,как бившите борчета от СИК и ВИС 2 го оставиха ЖИВ този,за да е някой и днес! И в същият момент си мисля,освен да е бил шефа им!!!!Не ме интересува това! Време му е да си отива!
отговор Сигнализирай
Новини