IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Изборният ден започна, първи гласуват българите в Нова Зеландия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Време е да спрете гласуващите с двойно гражданство без постоянен адрес в БГ и не плащащи осигуровки в БГ!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
За първи път в историята ни, над 80 000 турци от Турция ще гласуват за българин!!! Рундьо докара нещата до рекорди!
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Фигурантът днес трябва да изхвърчи от Дондуков 2!
отговор Сигнализирай
49
Обединител
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Аз съм бай Хари, а празния пpeзepватив е от времето когато го болеше. Сега вече съм го разработил, вече му прави удоволствие и го предавам на бай Ставри. След 20 години си го искам със същия диаметър.
отговор Сигнализирай
48
Как се нарича
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Човек който попълва документи с невярно съдържание за да се облагодетелства с власт и пари в нарушение на закона и поради получения висок пост да назначи роднини и приятели също на позиции с много власт и пари. Как се нарича човек който прикрива това деяние? Говоря за Радев и Петков. Вероятно такива почтени в кавички хора очаквате да преборят мафията? И в случая не говорим за празни обвинения а за отсъдена истина на най- висока инстанция.
отговор Сигнализирай
47
До 47 Пиянката:
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ти си бил тотално пиян от 20 години. За никакъв ГЕРБ не са гласували българите в Лондон. Точно в Лондон за пръв и последен път направиха Тиквата смешен и жалък на среща с българите (ИМА ЗАПИС на срещата) и оттогава Тиквата никога не се е срещал с хората, освен с предварително репетирани гротески.
отговор Сигнализирай
46
Не мога
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Да разбера защо се надявате на хора които са доказано на най висока инстанция корумпирани да ви спасят от Мафията. Крадеца вика дръжте крадеца - така ли се получава?
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Не обръщайте внимание на тpoловете на Мафията. В петък един НЕУТРАЛЕН икономист изчисли, че ако успеем да се справим с Мафията и нейната корупция пенсиите и заплатите у нас могат да скочат до 4 (ЧЕТИРИ) пъти. Мафиотите не са крали, а тотално са ограбвали държавата. Нека да си върнем държавата утре!
отговор Сигнализирай
44
Обаче
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Полека полека първите закупени машини взеха да се повреждат и да бъдат подменяни с нови машинки с правилната настройка. Оказаха се за еднократна употреба. Кой разбрал-разбрал.
отговор Сигнализирай
43
радеви неволи
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
120 милиона за избори тази годинина за да му се получат на Резиденто от трети път натъкмените резултати
отговор Сигнализирай
Новини