IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Близките не вярват, че Джунейт е убиецът


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

311
мнителен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Кажете кой уби хората повтаря се случая с даниела терзийска нека да потърсят в графата ритуални убийства колко е намушкана и кой култ го изповядва се ще има за какво да се закачат иначе с тия тъпотии нишо чудно са нагърмели пичлемето с некви химии ида е признало че е убило и Кенеди за да покрият поредната гавра с нашите съграждани били те и тиурци или ***
отговор Сигнализирай
310
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Тия "роднини" къде са били, когато е имало проблем в семейството? Защо не са помогнали навреме? Това гузна съвест ли е? Не може едно дете да е виновно за убийство, а възрастните около него са истинските виновници. Всъщност не само Цветанов говори по случая, а и няколко психолога, които са разговаряли с детето. Такова поведение на "роднините" ще помогне ли на момчето, убило най-близките си? Това не е поредния извратен филм, който върви по телевизията. Това е реалността и връщане назад няма.
отговор Сигнализирай
309
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
абе, какви са тия министри, евродепутати, та се излагат като ***? няма ли съд за тях?
отговор Сигнализирай
308
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 16
сега трябва да съдет Цецо, че раздава присъди, преди да е минало делотои че манипулира обществото и следствието
отговор Сигнализирай
307
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 12
е тва е, Цецо пак се изцепи
отговор Сигнализирай
306
7
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
bezbojnici i bezdelnici pokriva e vinoven
отговор Сигнализирай
305
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
изключено е при такова тежко деяние, да не си признае. незабравяйте, че признае ли си сам всичко, той сам ще покаже как ги е ликвидирал. хубаво е да го заснемат. дано полицията си свърши съвестно работата.
отговор Сигнализирай
304
Бъз
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Само тъпите амуджи са способни сами да си правят кушии!
отговор Сигнализирай
303
Калин
преди 14 години
Харесвам 38 Не харесвам 10
липсва мотив.. неясни доказателства ..изследвания .. липсва оръжие.. но ни занимават .. от пъравата минута .. детето виновно.. този бил виновен онзи.. !!! абе изобщо .. пълни шменти.. унищожават съдби.. опустошават ги!!
отговор Сигнализирай
302
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 15
Много гербераст, много *** тази вечер. Цецо е вдигнал всичкото *** да го защитава.
отговор Сигнализирай
Новини