IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нови джаджи радват министрите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Ipad4o
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
160 хиляди лева на вяртъра. Можеха да направят доста повече неща с тези пари
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Димитър Калчев и Николай Василев на два пъти ни вързаха ръцете със скъпите продукти на Майкрософт. Сега тия се връзват с още по-скъпия Епъл, макар да има решения с отворен код, които са със същото качество, но са на много по-ниски цени, а освен това са много по-удобни откъм ъпдейт и съвместимост с други платформи. Да им е честито, но не на министрите, а на данъкоплатците, които ще изплащат министерските айпадове.
отговор Сигнализирай
28
няма значение
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
когато пробва да "бие по каската" с iPad-a ще открие предимствата в "тази гледна точка". винаги е полезно да имаш под ръка нещо твърдо и непотребно (според случая)
отговор Сигнализирай
27
Чудесно!
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Само !!единия!! iPAD струва колкото 10 или 12 пенсии на БАБА МИ!!!! Тоест едногодишната пенсия на баба ми = 1 iPAD. Как не ви е СРАМ!?? Ние сме след вас обаче, дано и вие да разберете как се живее с по 200 лева на месец!!!
отговор Сигнализирай
26
Азъ
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Знаете ли,още не са ги взели?При първоначалното раздаване ,депутатите започнали да се пробват да ги ползват,но машинките запищяли с яростен глас-Не съм за тебе залък!.Сега софтуерни специалисти инсталират опции за цивилизованост(срс пад,гласов набор,цитатник(сборник с речи и фрази на вожда,подходящ за всеки случай).
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
24
Zynga
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Вземи тоя FarmVille !!! :D
отговор Сигнализирай
23
HD
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Да бяха дали тез пари на някой детски дом или за здравето на някой ... не са толкоз бедни, че да не могат да си купят по един пад ... можеше и мишоо бирата да им вземе по един
отговор Сигнализирай
22
triblaster
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
ти остави това, дай да видим кой и при какви условия е спечелил поръчката. Парите може да са партийни, но са от държавната субсидия за парламентарно представените ПП.
отговор Сигнализирай
21
няма значение
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
ако те не могат, унучето знае. те младите са по на "ти" с техниката
отговор Сигнализирай
Новини