IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

218
Хан Крум Страшни
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 9
*** - какво само пишете цитати от библията. Кой е написал библията, корана, талмуда и други т.нар. "свети" книги. Та нали ги пишат т.нар. "свещенослужители" които не искат да допуснат друга конкуренция в посредничеството между човек и бог. Не е ли бог навсякъде около нас? Защо трябва да го търсим само в храма? Защото ако се моля навън няма да оставя пари на попа, ходжата, равина и т.н. Тоест един мързелив гладник свикнал да живее от невежеството и лековерието на другите ще остане без парички!
отговор Сигнализирай
217
Плевенчанин
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Да бе, сигурно...Бог да я прости още един път...
отговор Сигнализирай
216
Anonymous
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Феноменално!
отговор Сигнализирай
215
Плевенчанин
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Че какво му е на св.Трифон ! Всички светци трябва да се уважават. Вера Кочовска... за умрелите се казва добро или нищо и най-вече- Бог да ги прости. Другото не е редно, каквато и да е била... Така, че Бог да я прости.
отговор Сигнализирай
214
М.
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 9
SMEWNO E DA PIWETE S MOITE INIZIALI - - JALKI STE ... KOCHOVSKA BE SVETICA
отговор Сигнализирай
213
M.
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
SMEWNO E DA PIWETE S MOITE INIZIALI - - JALKI STE ... KOCHOVSKA BE SATANISTKA.
отговор Сигнализирай
212
Иван
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
всичкида се обичаме
отговор Сигнализирай
211
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Наистина има хора със способности, но мисля, че всеки сам трябва да живее живота си и да взима решенията си, без такава помощ. Не мога да обясня какво точно лошо виждам в това да търсиш кой да ти ''гледа'' - малко като да си вземеш книга и да отваряш на последната страница - губи се... всичко се губи. Мисля и, че ние сами ковем пътя си, избора до голяма степен си е наш, ние можем и да слезем на дъното, и да се изкачим сами.Иначе за жената нищо лошо не искам, а и нямам да казвам, Бог да я прости!
отговор Сигнализирай
210
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
Защо никой не отговаря на 61 ???
отговор Сигнализирай
209
до 211
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Олеле,още един сатанист-фен на вещицата Кочовска се напи от мъка и задраска с дълги нокти по клавиатурата...Горките тъпундери!
отговор Сигнализирай
Новини