IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

2/3 от българите едва свързват двата края


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Мутромилиционерската хунта превърна България в Освиенцим. 21 Век в страна членка на ЕС 70% от гражданите гладуват. Гладуват и децата. Некадърната шайка на милиционери самозванци, наречена ГЕРБ върна България 20 г назад, когато партията майка и вожда спускаха депешите, а хората ги изпълняваха.
отговор Сигнализирай
20
ПЕНЕ
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Къде са Боко Тиквата , Дянков Пицата и Тотю Младенов , да ни обяснят , че нещата , по-добре не могата да бъдат и никога не са били !!?Да ни разкажат , че безработицата е спаднала и икономиката пърха като пеперудка !Пък после Тиквата да обвини Хан Аспарух и Кадафи за малката криза дето се опитали да причинят и с това да саботират НАЙ-МЪДРОТО правителство !Как чакам изборите да дойдат ! И тоя самодоволен *** , да получи звучен шамар от избирателите !
отговор Сигнализирай
19
.).
преди 14 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
Каква криза бе ? В България има вечна криза , изгубиха се много работни места , съсипа се индустрията и се продаде за жълти стотинки , вместо да се възстанови и обнови, съсипа се селското стопанство, магстралите ни се строят не от български а от турски фирми, и това не е от началото на "кризата" , нашата криза започна с фалшивия преход.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
БЪЛГАРИЯ ДРАСТИЧНО СЕ ВЛОШИ ОТ КАКТО БОРИСОВ НИ УПРАВЛЯВА.България e в ценови шок,иконимическа стагнация и финансов колапс. И това откакто Борисов дойде на власт. Ето някои сравнения на цените преди Борисов и сега....Бензин А-95 преди 1 год. и 8 месеца 1.80 лв. сега 2.50 лв. Хранителните продукти с 50 процента увеличение. Цигарите с 40 процента,услугите между 50 и 60 процента. Ток нагоре,газ 30% нагоре,горива драстично нагоре.Постижения Борисови:АЕЦ - 1,5 млрд нагореМагистрала Люлин - 60 млн нагоре платени от държавата.Инфлация-25%Фискален резерв - 1,7млрд надолуВъншна задлъжнялост - 800 млн нагореДанък "колиба" вместо данък "лукс":)7% отстъпка плюс главниците и лихвите, дължими от държавата за забавяне и фирмите си получават дължимото от държавата:)Без обезещетения за трайно безработните в предпенсионна възраст30 Дек 2010 2011-01-10 И пенсионерите вече плащат 2,40 потребителска такса Фермерите сами ще плащат за екарисажи и ваксини на животните14 Дек 2010ВСИЧКИ АНТИКРИЗИСТНИ МЕРКИ СЕ ПОРОДИХА В СЛЕДСТВИЕ НА НЕРАЗПЛАЩАНЕТО НА БОРИСОВ.Благодарности към Борисов:Учениците ти благодарят за голямата ваканция!Работещите ти благодарят за пенсионната реформа!Пенсионерите ти благодарят за коледните надбавки!Пушачите и шофьорите ти благодарят за новите акцизи на горивата и цигарите!Академиците, докторите, учителите, лекторите, студентите, музикантите, актьорите, те ти благодарят че закри културата, науката, образованието и изкуствата!Бедните ти благодарят за данък барака.ОТ КАКТО Е ДОШЪЛ БОРИСОВ НА ВЛАСТ ОПРЕДЕЛЕНО МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ, ЧЕ ДЪРЖАВНИТЕ ПАРИ СЕ ИЗПОЛЗВАТ ЗА РАЗПЛАЩАНЕ И НЕ СЕ ДЪРЖАТ ПО БАНКИТЕ ЗА ДА ПЕЧЕЛБАРСТВАТ ТАКИВА КАТО СИ БАНК.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
SPASENIETO E DA NAPUSNE6 STRANATA (KO4INA) AKO NE ZA SEBE SI PONE ZA BADE6TETO NA DECATA SI.
отговор Сигнализирай
16
Бойко Борисов
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Ами да ядът пасти тогава!!!
отговор Сигнализирай
15
Голям Праз
преди 14 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
И понеже ме питате за картофите, ще ви отговоря в Питате ме за хляб, питате ме за картофи. Моето семейство, откакто аз се помня от дете до ден-днешен, картофи не е купувало. Винаги сме си ги садили, копали, гледали и не сме ходили в плод и зеленчук, за да си купим нито майка ми, нито баща ми, нито баба ми, нито аз. И мога да ви кажа как се садят, ако не знаете.- Не, не, чакайте- Трябва да се сложат на тъмно, за да покълнат, след това малко с мотиката се копаят, слагат се. И толкова пустеещи земи, всеки може да си насади.
отговор Сигнализирай
14
отчаян гербераст
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Гарантирано от ГЕРБ!
отговор Сигнализирай
13
пропускане на ядене
преди 14 години
Харесвам 44 Не харесвам 0
Вероятно не знаете какво е " да не ти стигат парите"!Не "пропускане на ядене", а се яде"нещо"... хляб, малко сирене, някаква супа, чай, топла вода... нещо като храна...Това е истината!
отговор Сигнализирай
12
Vashata Tikva
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
v podobna poziciata civilizacionnite evropeiski narodi da sa vlezli v parlamenta. I da sa potyrsili smetka za bednostta i krajbite. Ovchi narod. Nito edna partiata v parlament anemisli za naroda, a za lichnoto si oblagodetstvane. Narode, narode.....
отговор Сигнализирай
Новини