IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Найденов прави социалнослабите щастливи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

99
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Всичките ром гласувъ за ГЕРБ ! Да е жива и здрав Миро !
отговор Сигнализирай
98
Shark
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Ами защо не вземе той да ги яде тези храни с "Изтичащ, но неизтекъл срок на годност"??? Ама то това явно му иде отвътре на мирославчо, имайки предвид историята с 20-годишното ирландско месо, за което нищо не се говори и работата се потули.
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
КРЕМИКОВЦИ Е ПРОДАДЕН ЗА 316 000 000 ЛЕВА НА 26 ГОДИШЕН МЛАДЕЖ
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Колко е нагъл този министър,Найденов!!! Залъгва народа сега,това за мен е един компромат,който цели да раздели хората в държавата! По този начин ГЕРБ си отварят вратички за престоящите избори наесен,колко сте жалък и простоват - Найденов!!! Пълен некадърник сте и отгоре на всичко имате тази наглост да подкупвате хората! За теб бих казал само едно,като министър не ставаш за нищо,оценка слаб ( 2 ) !!!
отговор Сигнализирай
95
Изумен
преди 14 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Боже, Боже, ела си прибери верисиите...Този ни е министър?! Много сме я закъсали..Мисля, че това правителство го удари през просото, толкова са....извънземни, тия хора не живеят в една реалност с нас !
отговор Сигнализирай
94
хх
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
да ограбиш хората и после да им подхвърлиш подаяния си е гордост трябва да са щастливи и да се радват
отговор Сигнализирай
93
otvorko
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
решението е да пратим мирославчо и тотю на бригадада в Щатите, за да видят как работи "food bank". същтото е в сила за чиновниците от двете министерства. дано се отървем от тях поне за няколко месеца!
отговор Сигнализирай
92
Ф.С.В
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Той подари една риба на една баба .А после подари на себе си един милион хахахахаахахах
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Божке,викали му Миро-Мършата,а той...министър хахаха Ей,гадни хора:)
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Найденов е най-големия лъжец в правителството. Всичките му акции водят до вдигане на цените. Държавата лесно може да смъкне цените, но не желае, много вземат комисионни. Може да се създаде държавна търговска верига (или да се купи съществуваща частна), която да продава хранителни стоки с лимитирана печалба от 15-20%. Тогава спекулата веднага ще престане, защото е невъзможна. Но както корумпирани депутати и политици, така и финансовия министър имат сметка от висока инфлация, която пълни хазната.
отговор Сигнализирай
Новини