IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Дълбоки извинения" от МВР


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
Безпартиен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Гаф след Гаф , и то час след час , скоро ще прелее чашата !!! Оня умния да каже тогава '' Аз разпоредих разследване ..Той Цецо нема вина по случая , хората да имат търпение , всички са защитени и Станишев да внимава какво говори !!! Нема да търпя медийна подигравка с Цецо , аз му вярвам ..
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Аз само питам, Защо Станишев не е виновен ?
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Моля ви! Според вчерашните резултати на НЦИОМ полицията се къпе в народна любов:)
отговор Сигнализирай
64
Станишев
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Циркаджии!!!!
отговор Сигнализирай
63
Iwan
преди 13 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Аз искам няколко прости отговора :) Поради каква причина е разбито частно имущество?Защо органите на реда са влезли с взлом в частен имот?Защо са крещяли ?Защо са сложили белезници на един човек преди да се уверят в неговата самоличност ?Защо говорителя на МВР се държа нагло и невъзпитано с пострадалите граждани в репортажа по телевизията ?Кое е наложило необходимоста за задържането на един човек да се използват десетина качулати аборигена ?Кой ще плаща сега ?
отговор Сигнализирай
62
Ботев
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Душманин и днес беснее над бащиното ни огнище!
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Брокера на недвижими имоти се изказа неподготвен! Подозирам, че той е имал апетит към този имот и разчиства терена! Така действа мафията!
отговор Сигнализирай
60
Спец звено
преди 13 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
При спициализираната операция на МРС с кодонвото название "Терористите" са задържани две тригодишни лица, които са подготвяли терористичен атентат, целящ разклащането на властта на ГЕРБ. При преследването едното тригодишно лице е било простреляно 15 пъти в главата и след това пребито с палки и кубинки. Героите, участвали в акцията за залавянето на тези особено опасни престъпници са наградени.
отговор Сигнализирай
59
бай Курти
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
До 54.Така е трябва да се плаща, ама защо все ние плащаме за щяло и не щяло.. А тоя случай както всички такива, ще приключи тихо и мирно с жалките им извинения
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
"Шъ мъ ивиняате. Тъй са случило."Хахахахаха
отговор Сигнализирай
Новини