IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сега пък спорят откога да вдигнат доходите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Ужас
преди 13 години
Харесвам 63 Не харесвам 9
Гаврата е толкова голяма и нагла, че направо не ми се коментира безсилието, некомпетентността, простотията, безочието, подигравката, некадърността и тъпотата на цялото това "правителство", както и на предното де, ама това май го бие вече... ГЕРБ(БКП) са абсолютно вредни за хората! Но щом ги търпим, ние сме си виновни. Поне да предложа от кога да се вдигнат и с колко"От 21.12.2012 година, пенсиите с 80 стотинки, заплатите с 1.20 лева! Напълно в духа на това "управление"!
отговор Сигнализирай
30
===
преди 13 години
Харесвам 61 Не харесвам 9
вече съм ОТВРАТЕНА от тези хора ...това е пълна подигравка с народа
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 43 Не харесвам 8
Абе я най-добре никога...така всички ще са щастливи и доволни от живота в БГ
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 57 Не харесвам 8
Отношението на управляващите към обикновените хора е обидно и унизително
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 46 Не харесвам 8
Изчакайте бе хора от нап да ни вземат дрехите и хладилниците и тогава! Че иначе току-виж сме станали ...богати като ЕВРОПЕЙЦИТЕ. Направо е смешно вече, но повече е тъжно и жалко, но щом може...да продължават в същия дух!
отговор Сигнализирай
26
Политик
преди 13 години
Харесвам 53 Не харесвам 14
Искам ясно да заявя дами и господа че няма място за паника.Аз бях преди 1990 година член на БКП.През 1991 година хвърлих омразния комунистически билет и станах един от първите демократи в СДС които направиха конституция за тези които с днешна дата имаме много хотели и банки именно защото работим много и вярваме в справедливия правов ред.С днешна дата след като минах през НДСВ и ми подариха няколко плажа на морето които разбира се застроих с бетон днес съм либерал от ГЕРБ.Политиката която водим е европейска, толерантна и много позитивна най вече за нашите огромни фамилии.Ние вярваме в здравия разум на българския народ, че няма да се подведе по психопати като Сидеров който ви казва по митингите че от вас нещо зависи.Това е долна *** лъжа вие отлично знаете този факт че от вас нищо независи дами и господа.Само ние единствени вдигаме заплатите по време на опостушителна криза и ясно се вижда че ние мислим само и единствено за народа.Сами виждате как в Гърция умират от глад с заплати 1800 евро и ние като толеранта европейса държава с сериозни политици от СДС БСП ГЕРБ и ДПС няма да допуснем Гърция да се срине.От сега се подгответе да даваме от вашите пари подчертавам не нашите на братската страна за един мирен свят.Аз смятам че за никoй няма да е проблем да отделя по 200 лева на месец за вноски.Бъдете здрави и всички пред урните за да продължи нашето поколение от деца и внуци да управляа все така успешно вашето такова!
отговор Сигнализирай
25
Боксьора
преди 13 години
Харесвам 51 Не харесвам 8
Ама вдигането на минималната заплата грее единствено Вдянков и неговият бюджет.Така ще плащаме навсякъде по-големи такси а заплатите ни няма да се вдигнат.Вдовишките пенсии едва ли ще се вдигнат повече от 10 лева.Не мога да разбера кого лъжат ,себе си или нас???
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 45 Не харесвам 9
trqbva da gi izbesim vsi4ki politici
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 13 години
Харесвам 52 Не харесвам 9
*** С ВАС ***..ИДВАЙКИ НА ВЛАСТ ЗАМРАЗЯВАТЕ И БЕЗ ТОВА МИЖАВИТЕ НИ ЗАПЛАТИ ЗА 3 ГОДИНИ НА ПРЕД...И СЕГА ЩЕ МИ СЕ БОРИЧКАТЕ СПОРЕЙКИ ДАЛИ ДА ГИ ВДИГНЕТЕ С 2 ИЛИ 5 лв...безочие и никакъв морал не очакваме от вас ..ВЪРВЕТЕ СИ И НЕ СИ И МИСЛЯЙТЕ ДА СЕ КАНДИДАТИРАТЕ ПАК ...ИНАЧЕ ГОЛЯМ РИТНИК ВИ ЧАКА
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 47 Не харесвам 8
Боко не ти ли порастна носа от толкова лъжи вече.
отговор Сигнализирай
Новини