IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Хайде на почивка! Ама със скъпо гориво


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

100
просто човек
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
може ли без комунисти и евреи във властта?
отговор Сигнализирай
99
Гай Баньо
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
От зърно хич не се печели, прав си.А Чичибаба направо обедня, когато червените изнесоха зърното барабар с капата на Слави.
отговор Сигнализирай
98
rock-n-rollah
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Интересни тенденции се случват у нас. Всеки сезон всичко/ток, вода, горива, някои храни/ поскъпва. Само заплатите си стоят, че дори на някои места ги намаляват.
отговор Сигнализирай
97
Цвък Цвък
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Ми ща скочат
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
аз че си пътувам с влако, до Варна 10лв :)
отговор Сигнализирай
95
бай Ганьо
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
до: 9999 и твоя сателит 82А защо жетварите като най много работят нямат пари, а какво толкова работят депутатите, че имат! Фундаментално сте заблудени, че работата е свързана с парите - не и в България!
отговор Сигнализирай
94
пол до 82 ЮЕсЕй
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Направи ми общият данък върху чистата ми печалба 10-20% и повече нем е мисли! Махни ми тия застраховмателни ректе-глрупости които ни накараха да пълним гушите на бившите мутри и сегашни бизнесмени и не ме мисли! не ми пречи да си въвеждам своите идеи в моята фирма с разни ненужни такси и не ме мисли! Е, след десет години ще си поговорим. Където има терор над инициативите на дребните предприемачи и високи данъчни ставки, там е тоталитаризъм. И не е само тук, а и дори и в САЩ и др.
отговор Сигнализирай
93
Sweden
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 15
на българите само коли и телефони са им в главите :) просто не ходете до близкия магазин с кола, ами се поразходете малко :)
отговор Сигнализирай
92
до 87
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Доста българи са си осигурили средноевропейски доходи без да чакат някой да дойде да им ги осигури. Кой като си го направи.
отговор Сигнализирай
91
НЕатомен физик
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Ама Га Доган прибра 1 500 000 лева за инДженерните си знания не ревахте, а??
отговор Сигнализирай
Новини