IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За 65 години ромите са се увеличили два пъти в България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

178
178
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Няма вече Турция има КЮРДИСТАН!
отговор Сигнализирай
177
TURK
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 17
няма вече българия...Има... ***..
отговор Сигнализирай
176
aнтрополог
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Съдейки по населението което живее днес в БГ в резултат от тенденцията в миналото към скритото увеличаване на българите през периода от 1946 до 1989г се е дължало от политико икономическият стремеж на големи компактни маси от роми с желание да се асимилират колкото се може повече и по добре с българите и да се побългаряват за да не се различават от тяхният стандарт,докато рязкото намаляване на българското население и удвояването на ромското след 1989г се дължи на нарасналото вече европейско самосъзнание на ромите с икономическо им самочувствие и като изявен стремеж да се разграничават гордо и колкото се може повече от обедняващото и намаляващо българско малцинство!
отговор Сигнализирай
175
Хан Крум
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Маке от ОхридТи байно, кога научи татарски та така добре те разбирам като пишеш? Ако това е т.нар. "македонски" език то той е доста сходен с татарския. Сиреч пак сме роднини. Какво да се прави от кръвта не може да се избяга.И една забележка - "мужкарац" е сръбска дума а не "македонска". Ама без образование е така - тъмнина и несрета.
отговор Сигнализирай
174
Turkey
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Правете деца аз смятам лично 3 или 4 да направя каквото стане стане....... давайте плоди се народе иначе наистина изчезваме... а комунистите да реват!
отговор Сигнализирай
173
ИСТИНАТА
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Изселниците от България са най-красивите хора в Турция, смята известният турски специалист по пластична хирургия професор Али Гюрлек. По думите му, при хората от средиземноморския тип главните анатомически особености - лице, ръст и тяло са непропорционални и тези хора нямат добър естетически вид. Изключение правят българските изселници, за които той казва: "Населението от региона на одринска Тракия и Бурса са с най-правилни и пропорционални анатомически черти. Това им придава красив естетически вид и по това се отличават от останалото население. Мнозинството от населението в тези региони са изселници от България. Така че българските изселници са физически най-красивите хора в Турция." Като подчертава, че физическите особености на хората зависят от географските региони, където са се родили и живяли, той изразява мнението, че славянският тип хора са смятани за най-красиви в света. "Най-харесваните жени са от тази тип. Храненето, спортните занимания, личната хигиена, слънчевите лъчи и климатът са важни фактори за естетическия вид", посочва професорът. Той каза, че туркините най-често си правят пластика на носа, следват намаляване на гърдите и на ушите и повдигане на клепачите, а мъжете си присаждат коса и си правят пластични операции на носа.
отговор Сигнализирай
172
Маке от Охрид
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Татарски мужкарци са *** и пияници....как да правят деца.....затва и татарките се *** яко с гюпци и турци....
отговор Сигнализирай
171
Turkey
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Еми така е по селата не останаха хора, знаеш ли в моито село в махалата 9 семейства ги нямаше, преместили са се в градовете.... ама какво да правят там...и така става ама виновни са комунистите...
отговор Сигнализирай
170
Хан Крум
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
До Turkey,Не злорадствай турчине / качвам го без да влагам нищо обидно / те и на вас ще ви се качат на главата. И вашата раждаемост е по ниска от тяхната. От нашите турци има много интелигентни и образовати хора а това ще рече ниско продуктивни / от гледна точка на раждаемоста / защото колкото по интелигентен и образован - толкова по малко деца. Природен закон. Така, че не злорадствай. Или да ги отстраним заедно или да се смесим и да правим повече деца с вас.
отговор Сигнализирай
169
до Turkey
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
що не отидеш ердоган да те храни а висиш на наши гръб бе *** смръдлив
отговор Сигнализирай
Новини