IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Докъде ще ни изведе Бюджет 2012?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Киро
преди 13 години
Харесвам 31 Не харесвам 8
ГЕРБ по-добре да се махат бързо и да оставят бюджета на следващото правителство.
отговор Сигнализирай
9
До номер2
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Аз може да не съм толкоз грамотен,но ми е ясно,че няма да доиде някоя млада гъркиня да гледа маика ми и тя с пенсииката си да и плаща,че даже гъркинята да праща пари на децата си,нали ще фалират.Ако демагогиите при *** минават при мен не.
отговор Сигнализирай
8
П.Петров
преди 13 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
Истински голем проблем не е бюджетът, а липсата на достатъчно инвестиции в производство.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 43 Не харесвам 8
Преди 1 месец ГЕРБ фалшифицираха изборите и излъгаха избирателите. Да му мислят друг път като гласуват. Вижте какво казва днес Дянков: "Има реален шанс еврозоната да не съществува до шест месеца, спестяванията на българите не са застрашени, но има голяма опасност за износа ни, като трябва да се преориентираме към Азия и Русия." Значи всички приказки за еврофондове и рязане на лентички са били ГОЛЯМА ЛЪЖА на ГЕРБ и пак Русия ще трябва да ни спасява за пореден път.
отговор Сигнализирай
6
мим
преди 13 години
Харесвам 44 Не харесвам 3
не ти трябва висше образование,за да разбереш,че бюджетът за 2012 може да ни изведе до предсрочни избори.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
До кофите и то сьвсем скоро...
отговор Сигнализирай
4
НРЦ
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
а този платения wictor има ли смисъл да се коментира ? Тия, които не са доволни от ситуацията в момента нито са всичките комунисти, нито са неграмотни.. *** такъв
отговор Сигнализирай
3
NRC
преди 13 години
Харесвам 29 Не харесвам 4
До 3та глуха... до къде може да ни докара
отговор Сигнализирай
2
wiktor
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 27
Голям процент от читателите са икономически неграмотни. Червените също имат 15-20%.
отговор Сигнализирай
1
ШПЕЕР
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 24
Не на Гоцевизма.
отговор Сигнализирай
Новини