IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Утре синдикатите ще преговарят с Московски за БДЖ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
!Съседа преговаря с майката да даде на детето да суче.!Нали БДЖ е държавно. Какво преговарят? Или държавата е *** майка? Да си даде детето на отглеждане.За сметка на държавата.
отговор Сигнализирай
3
Staf
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Много неадекватно това правителство бе. Къде е министърът на транспорта или премиера???Тия окрадоха цялата железница и никой от управляващите не прави нищо, само викат "няма пари". За к'во няма пари? за крадене ли, или Дянков им дава знак да крадат по-малко че свършват а все пак трябва да има нещо за да работи БДЖ. Българската аномалия - да фалира БДЖ при положение че клиенти колкото искаш всеки ден. Това освен с крадене с нищо друго не може да се постигне, даже с конфискация и приватизация.
отговор Сигнализирай
2
паметлив
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
A приватизацията на "Балкан " Да си спомняте?Схемата е копи-пейст...
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Стачката няма да спре. За да стане още по-атрактивна продажбата на товарни превози /явно вече са получили комисионните/ се намаляват доходите и се анулират всички социални придобивки на работниците в БДЖ .Понякога имам чувството, че сме опитно поле за експерименти на американски разработки за социално поведение и контрол на обществото.Това правителство е авторитарно, некадърно и корумпирано.
отговор Сигнализирай
Новини